Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Ciaoamore

Córka i ojcice po rozwodzie

Polecane posty

Witajcie, mam pewnie problem i chciałabym żebyście się wypowiedzieli na ten temat bo być może ja sama jestem już przewrażliwiona. 

Po rozwodzie z moim mężem niecały rok temu, 17-nasto letnia córka została ze mną, ale ojciec często do nas przyjeżdża, zabiera ją na wypady lub siedzą w domu. Od pewnego czasu zauważyłam że mój były mąż traktuje ją zupełnie inaczej niż kiedy byliśmy razem, buziak na przywitanie i pożegnanie, przytulanie,obejmowanie, głaskanie i inne gesty czułości-czego nigdy wcześniej wobec niej nie było. Raczej był zawsze oschły. Nie wiem czy coś faktycznie jest nie tak, czy po prostu chce abym była o nią zazdrosna. Co sądzicie o tym? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Ciaoamore napisał:

Witajcie, mam pewnie problem i chciałabym żebyście się wypowiedzieli na ten temat bo być może ja sama jestem już przewrażliwiona. 

Po rozwodzie z moim mężem niecały rok temu, 17-nasto letnia córka została ze mną, ale ojciec często do nas przyjeżdża, zabiera ją na wypady lub siedzą w domu. Od pewnego czasu zauważyłam że mój były mąż traktuje ją zupełnie inaczej niż kiedy byliśmy razem, buziak na przywitanie i pożegnanie, przytulanie,obejmowanie, głaskanie i inne gesty czułości-czego nigdy wcześniej wobec niej nie było. Raczej był zawsze oschły. Nie wiem czy coś faktycznie jest nie tak, czy po prostu chce abym była o nią zazdrosna. Co sądzicie o tym? 

W wieku Twojej córki raczej bym nie była zainteresowana buziakami i głaskaniem przez ojca 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Ciaoamore napisał:

Witajcie, mam pewnie problem i chciałabym żebyście się wypowiedzieli na ten temat bo być może ja sama jestem już przewrażliwiona. 

Po rozwodzie z moim mężem niecały rok temu, 17-nasto letnia córka została ze mną, ale ojciec często do nas przyjeżdża, zabiera ją na wypady lub siedzą w domu. Od pewnego czasu zauważyłam że mój były mąż traktuje ją zupełnie inaczej niż kiedy byliśmy razem, buziak na przywitanie i pożegnanie, przytulanie,obejmowanie, głaskanie i inne gesty czułości-czego nigdy wcześniej wobec niej nie było. Raczej był zawsze oschły. Nie wiem czy coś faktycznie jest nie tak, czy po prostu chce abym była o nią zazdrosna. Co sądzicie o tym? 

Zmienil stosunekdo corki na lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×