Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
niunia07

Jak się zachowywać żeby przyciągać facetów

Polecane posty

2 godziny temu, maxym 43 napisał:

Haha, około 19 powinienem dzielić czas miedzy prasowaniem a opowiadaniem.

Trochę baraszkowałem , mam wszak dopiero 53 lata

Ciekawy temat😉

W razie pilnej potrzeby , jestem :classic_biggrin:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, maxym 43 napisał:

W razie pilnej potrzeby , jestem :classic_biggrin:

Żyjesz? Nie odpisałam wczoraj ponieważ chciałeś mnie uwieść. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, gadamdosiebie napisał:

Jedną tylko?

Trochę więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, wariete napisał:

Żyjesz? Nie odpisałam wczoraj ponieważ chciałeś mnie uwieść. 

Oczywiście , pasjami uwodzę kobiety na kafeterii😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, maxym 43 napisał:

Oczywiście , pasjami uwodzę kobiety na kafeterii😉

Wiem. Czytałam Twoją historię. Jesteś uwodziciel i szukasz kobiety do 40 lat. Najchętniej znudzonej mężatki, która nie będzie się chciała z Tobą ożenić. 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ło matko...nie wiedziałem że mam taką historię...ale brzmi obiecująco😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale też jest taka możliwość iż czegoś nie pamiętam...🙁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, maxym 43 napisał:

Ło matko...nie wiedziałem że mam taką historię...ale brzmi obiecująco😜

Na chwilę obecną język się przytępił prawda? Wiesz co ja wypisywałam te 10 lat temu? Nigdy się to nie powtórzy w takim wydaniu. Leciały wióry dosłownie. Wstyd. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, maxym 43 napisał:

Ale też jest taka możliwość iż czegoś nie pamiętam...🙁

Skleroza. To normalne w tym wieku. ☹ Czytam te stare tematy i wychodzę z podziwu jakże było inaczej i zwiewniej. Jak uważasz, dlaczego tak było a teraz jest inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, maxym 43 napisał:

Hm...no też rózne wypisywałem rzeczy , ale że aż tak?

Zależy co Cię przyprawia o mdlości i niesmak. Ty jesteś w pozycji demaskujacej bo działasz na starym profilu. Wyprasowałeś już te koszule?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, maxym 43 napisał:

To Ty jesteś z tej starej gwardii z lat 2010-12?

A konkretnie o kogo pytasz? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie wydaje mi sie ze nie mam się czego wstydzić , 10 lat to szmat czasu , na wiele spraw patrzy sie z innej perspektywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie udzielałem tylko w jednym temacie , troche z dziewczynami pogadywałem...ale być może jakieś głupoty człowiek pisał😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, maxym 43 napisał:

W zasadzie wydaje mi sie ze nie mam się czego wstydzić , 10 lat to szmat czasu , na wiele spraw patrzy sie z innej perspektywy.

Nie zacytowałeś mojej wypowiedzi, więc nie zauważyłam Twojego wpisu. Przepraszam, że jesteś taki rozkojarzony. 😉 Dokładnie tak jest. Nie powinno się wstydzić przeszłości. Przecież to ona nas wyrzeźbiła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, maxym 43 napisał:

Ja sie udzielałem tylko w jednym temacie , troche z dziewczynami pogadywałem...ale być może jakieś głupoty człowiek pisał😉

Po to jest fantazja aby bawić się na całego. O ile to nikomu nie szkodzi nie znajduję przeciwskazań. Teraz idę na spacer. Jak chcesz to też idź. Miłego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh , przeleciałem ......trochę starych wpisów...no ależ miałem czasem fantazję...🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jaki typ faceta chcesz przyciągnąć? Każdy jednak lubi troszeczkę co innego. 

Grając słodką idio.tkę nie zaimponujesz erudycie na poziomie (wręcz odwrotnie, możesz nawet wzbudzić w takim uczucie zażenowania). A będąc niedostępną  przepłoszysz zbyt nieśmiałego. Próbując zabłysnąć intelektualnie nad bardzo prostym facetem, staniesz się "zarozumiałą wywłoką" itd. itp. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, maxym 43 napisał:

No jak to ...miałem przecież uwodzić...a tu spacer?🤔

Nie, no szlag mnie trafia jak słysze tego doradcę Maliniaka.Kobieta w momencie zajscia w ciąże nie jest dysponentem płodu.

Płód jest wtedy pewnie k.....a narodowy.Co za skończony ....

Od razu mi ciśnienie skacze😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, maxym 43 napisał:

Nie, no szlag mnie trafia jak słysze tego doradcę Maliniaka.Kobieta w momencie zajscia w ciąże nie jest dysponentem płodu.

Płód jest wtedy pewnie k.....a narodowy.Co za skończony ....

Od razu mi ciśnienie skacze😉

Nie lepiej podnieść sobie ciśnienie czymś przyjemnym? Widziałam na spacerze kwiaty. Cały dzień siedziałeś w domu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, wariete napisał:

Nie lepiej podnieść sobie ciśnienie czymś przyjemnym? Widziałam na spacerze kwiaty. Cały dzień siedziałeś w domu? 

Nie , byłem rano na grobie rodziców.Mama mnie wezwała we śnie.Może to wydać się smieszne , ale kiedy chce bym się stawił ..to mi się sni🤔Poza tym oczywiscie po poludniu, staram sie duzo chodzić , czekam na otwarcie fitness by zrzucić te 7 kilo😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, maxym 43 napisał:

Nie , byłem rano na grobie rodziców.Mama mnie wezwała we śnie.Może to wydać się smieszne , ale kiedy chce bym się stawił ..to mi się sni🤔Poza tym oczywiscie po poludniu, staram sie duzo chodzić , czekam na otwarcie fitness by zrzucić te 7 kilo😉

Ciepło jest u Ciebie w mieście? Długo spacerowałeś? Widziałeś coś fajnego? Może brzuszki w domu się sprawdzą? Co chcesz zrzucić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Scyzorykowie jakieś 8 stopni.Dziś 15 kilometrów , ale w skali miesiąca słabo bo mam dopiero nachodzone 188 kilometrów.Widziałem fajne kobiety😋a zrzucić nadmiar kg , zawsze ważyłem 73 a teraz jest 80.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, maxym 43 napisał:

U mnie w Scyzorykowie jakieś 8 stopni.Dziś 15 kilometrów , ale w skali miesiąca słabo bo mam dopiero nachodzone 188 kilometrów.Widziałem fajne kobiety😋a zrzucić nadmiar kg , zawsze ważyłem 73 a teraz jest 80.

Liroy? 🤔 Wobec tego Łysą Górę znasz. A dokladniej jakie tereny? Musisz koniecznie się odchudzić bo jak lato przyjdzie to dopiero będzie wysyp półnagich kobiet. Nie możesz się toczyć wtedy.. 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, wariete napisał:

Liroy? 🤔 Wobec tego Łysą Górę znasz. A dokladniej jakie tereny? Musisz koniecznie się odchudzić bo jak lato przyjdzie to dopiero będzie wysyp półnagich kobiet. Nie możesz się toczyć wtedy.. 😋

O niczym innym nie marzę jak wysyp półnagich kobiet.W moim wieku to raczej dotyk ma wieksze znaczenie🤔I Łysą Góre , i Łysicę i okoliczne szlaki😀Przechodziłem je wiele razy , a Liroy..daj spokój , kto o nim jeszcze pamięta.a Ty z jakich rejonów naszej ojczyzny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×