Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Wanna be skinny

Wynajem czytelnika

Polecane posty

Hejka, zdacydowałam sie tu napisać, bo bardzo ciekawi mnie jedna kwestia. Jak myślicie, czy mogłabym wynająć sobie kogoś, kto przychodziłby do mnie czasem, żeby poczytać mi książki? Jest taki facet, który wiem, ze lubi czytać, a ja po prostu uwialbiam jego głos, sposób, w jaki akcentuje wypowiadane słowa. Strasznie podoba mi się jak czyta, mogłabym go słuchać godzinami. Chciałabym jakoś go o to spytać, tylko nie za bardzo wiem jak, bo to troche dziwne... Druga sprawa to pieniądze - ile według was powinnam zaproponować za godzinę takiego spotkania?

Proszę doradźcie mi coś. Jak mu to powiedzieć i ile kasy mniej więcej powinnam na to przeznaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy pomysł..ale czy on musi przychodzić osobiście? Może zaproponuj mu żeby nagrywał dla ciebie książki, mogłabyś wtedy słuchać ich kiedy chcesz...a i stawkę za książkę łatwiej chyba wtedy ustalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2021 o 16:03, Wanna be skinny napisał:

Proszę doradźcie mi coś. Jak mu to powiedzieć i ile kasy mniej więcej powinnam na to przeznaczyć?

To nie czytelnik tylko lektor. Ich stawki za godzinę są znane.

średnią stawką dla doświadczonego lektora jest 50 - 55 złotych brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Nemetiisto napisał:

To nie czytelnik tylko lektor. Ich stawki za godzinę są znane.

średnią stawką dla doświadczonego lektora jest 50 - 55 złotych brutto.

lektor to bardziej  profesjonalista..a ona po prostu chce słuchać jego..jak czyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przygotowałeś się ;)) oj wiesz co miałam na myśli, nie udawaj...I nie popisuj się umiejętnością obsługi cioci google ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, CzyTuCzyTam napisał:

Przygotowałeś się ;)) oj wiesz co miałam na myśli, nie udawaj...I nie popisuj się umiejętnością obsługi cioci google ;))

Kiedy lubię się popisywać.😜

No ale mogłaby jakiegoś czytelnika wynająć do czytania na głos. To nie stoi w sprzeczności. Albo do bzykania. Też nie przeszkadza.😉

Edytowano przez Nemetiisto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×