Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
smutasek9712

Dobry humor?

Polecane posty

Witam:) Piszę z bardzo dziwną sprawą ,sama nie wiem co o tym myśleć.Jestem z chlopakiem 1,5 roku.On jest bardziej spokojnym czlowiekiem,a ja mam duzo energii,jestem zbyt emocjonalna ,poza tym mam wspaniale poczucie humoru i latwo mnie rozsmieszyć.

 Parę miesiecy temu postanowilam schudnąć i siedzialam na dietach.Schudlam na 7 kg i podoba mi sie jak wyglądam teraz.

Zatem problem tkwi w tym,ze mój chlopak odbiera wszystko inaczej.To ze jestem zawsze we wspanialym humorze i mam duzo energii mój chlopak wiąze z tym ze być moze ja coś przyjmuję,w związku z czym tez schudlam.To jest dla mnie absurd,bo jestem osobą nie pijącą,a tym bardziej nigdy nie Próbowałam narkotyków.I jest mi bardzo przykro z tego powodu,ze za tyle czasu ,on nie zrozumial ,ze taka po prostu jestem 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, smutasek9712 napisał:

jest mi bardzo przykro z tego powodu,ze za tyle czasu ,on nie zrozumial ,ze taka po prostu jestem 

Współczuję ale czego właściwie oczekujesz od nas? Nikt z nas ani nawet ty go nie zmienisz. Możesz jedynie go nomen omen zmienić. 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Nemetiisto napisał:

Współczuję ale czego właściwie oczekujesz od nas? Nikt z nas ani nawet ty go nie zmienisz. Możesz jedynie go nomen omen zmienić. 😉

Wiem:) musialam się komuś wygadać 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×