Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
nieważnekto

jak zrzucić 30kg

Polecane posty

mam ok. 170cm wzrostu i przed kwarantanną ważyłam 50kg teraz jest to już 80kg 

bardzo zależy mi żeby jak najszybciej schudnąć 

jakie ćwiczenia są dobre?

jaka dieta się przyda?

ile mniej więcej powinien mi zająć powrót do starej wagi?

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, nieważnekto napisał:

jaka dieta się przyda?

MŻ.

26 minut temu, nieważnekto napisał:

ile mniej więcej powinien mi zająć powrót do starej wagi?

Pół roku powinno wystarczyć.

26 minut temu, nieważnekto napisał:

jakie ćwiczenia są dobre?

Ogólnorozwojowe. Najlepiej pływanie bo nie obciąża kręgosłupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja przeszłam już przez kilka diet i jeżeli nie chcesz tracić czasu na diety w stylu głodówka i inne które są męczarnią to meeeega polecam fabrykasily.pl Można wziąć samą dietę lub dieta + plan treningowy (co da lepszy efekt). Jedzenie jest smaczne (ta dieta nie męczy jak inne na których nie byłam w stanie wytrzymać dłużej niż miesiąc), efekty widać z każdym tygodniem. Ale z góry powiem, że jeżeli chcesz schudnąć z 10 kg w miesiąc to raczej to tak nie wygląda, chociaż dla mnie i tak rezultat jest zadowalający. Mi się udało zmienić nawyki żywieniowe i wiele przepisów na pewno będę wykorzystywać w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2021 o 13:53, nieważnekto napisał:

mam ok. 170cm wzrostu i przed kwarantanną ważyłam 50kg teraz jest to już 80kg 

bardzo zależy mi żeby jak najszybciej schudnąć 

jakie ćwiczenia są dobre?

jaka dieta się przyda?

ile mniej więcej powinien mi zająć powrót do starej wagi?

 

skoro przytyłaś w kwarantannie, czyli proste - przestań jeść to co jadłaś jak siedziałas  w domu

i rusz dupę, wyjdź na spacer, pobiegaj, na basen 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niestety 30kg to bardzo dużo, mi przybyło 5kg i walcze już z tym, pudełka z fit catering pomagają, teraz rower i więcej spacerów z psem, bo wiadomo,z ę samemu cieżko jednak jets się ruszyć, musze sie czymś zmuszać, aby się przyzwyczaić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2021 o 12:56, ania H99 napisał:

skoro przytyłaś w kwarantannie, czyli proste - przestań jeść to co jadłaś jak siedziałas  w domu

i rusz dupę, wyjdź na spacer, pobiegaj, na basen 🙂 

w tym problem że jem mało a na dworze jestem conajmniej parę godzin dziennie i chodzę ze znajomymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2021 o 13:53, nieważnekto napisał:

mam ok. 170cm wzrostu i przed kwarantanną ważyłam 50kg teraz jest to już 80kg 

bardzo zależy mi żeby jak najszybciej schudnąć 

jakie ćwiczenia są dobre?

jaka dieta się przyda?

ile mniej więcej powinien mi zająć powrót do starej wagi?

 

Da się zrzucić, bo sama bylam kiedyś w takiej sytuacji. Teraz mam tylko 10 do pozbycia i od wtorku juz jest mnie mniej. 

Sa tabletki które blokuja uczucie głodu i spalają nadmiar tłuszczu w tkankach. Odezwij się do mnie napisze Ci więcej szczegółów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2021 o 13:53, nieważnekto napisał:

mam ok. 170cm wzrostu i przed kwarantanną ważyłam 50kg teraz jest to już 80kg 

bardzo zależy mi żeby jak najszybciej schudnąć 

jakie ćwiczenia są dobre?

jaka dieta się przyda?

ile mniej więcej powinien mi zająć powrót do starej wagi?

 

Mysle zeby nie zajmowac sie zadna dieta. Poprostu wyeliminowac cukier i smazone w jak najwiekszym stopniu, wyeliminowac alkohol i mieso.. Chodzi o to by jesc Wiecej warzyw, pic soki, wode.  Mieso rowniez ale wiekszosc by miec na talerzu zdrowych skladnikow. Nie podjadac i nie jesc na noc. Ja czasem zrobie sobie detoks i pije caly dzien sok owocowy .. i oczywiscie zmniejszyc porcje na talerzu.. pic wode przed i po zjedzeniu. I tez nie spieszyc sie z odchudzaniem. Szybko to mozna przytyc ..ale schudnac trzeba z glowa. Z ograniczeniami jedzenia i bez cwiczen po miesiacu juz bedzie widac Efekty. Slodycze sa najgorsze. Uzalezniajace i ciezko nie podjadac. Mam z tym problem troche. Ale codzien szukam sposobow .. tobje tez dobrze pojdzie ale troche sie trzeba zainteresowac zeby sobie krzywdy nie zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

polecam  wilczoglodna  .pl/czy-schudne-bez-diety/ 

przeczytaj - policz kcal i schudnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a szybkie diety to dieta ryżowo - jabłkowa, albo kopenhaska, albo jajkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2021 o 17:04, Ksenia napisał:

Da się zrzucić, bo sama bylam kiedyś w takiej sytuacji. Teraz mam tylko 10 do pozbycia i od wtorku juz jest mnie mniej. 

Sa tabletki które blokuja uczucie głodu i spalają nadmiar tłuszczu w tkankach. Odezwij się do mnie napisze Ci więcej szczegółów.

uwazajcie na nia, mnie na mailu i privie namawiala na kupno, to sprzedawca z nachalna reklama, wiec cos biznes chyba nie idzie?

mi podawala maila adique.723@gmail.com, gdzies tu daje maila ksenia cos tam, kiedys podawala  xymena cos tam, ma ich wiele, grasuje od miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej (moim zdaniem) jest schudnąć przy tabsach, tabletki na odchudzanie macie tutaj:

dietalux.wordpress.com

tanie i co najważniejsze pomogły mi schudnąć 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.04.2021 o 19:36, bazibaz napisał:

uwazajcie na nia, mnie na mailu i privie namawiala na kupno, to sprzedawca z nachalna reklama, wiec cos biznes chyba nie idzie?

mi podawala maila adique.723@gmail.com, gdzies tu daje maila ksenia cos tam, kiedys podawala  xymena cos tam, ma ich wiele, grasuje od miesiecy

Ty masz chyba naprawdę coś nie halo pod kopułą, ale nie będę znizac się do Twojego poziomu.

Czepiasz się każdego, może samej Ci wciskanie czegoś nie idzie że oczerniasz innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pisalam z toba w styczniu 2020, pisalas z maila kseniax666x i polecalas jakas zoja.ojoj xd, ze niby to twoja "kolezanka" XD napisalasnieproszona, bo gdzies zostawilam swojego maila- podobnie jak teraz, dotalam i @  i priv, namolna sprzedawczyni xd

lecialy teksty typu ze adi jest tes w uk, wiec sie doucz xd calkiem spojne z twoja obecna retoryka, wirc przestan sie wybielac, bo jestes zalozna

i bronienie sie z multikont nic nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×