Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
rafi7578

Pomocy. Test na cowid dał dziecka

Polecane posty

Jestem ojcem 8 latka. Nie żyjemy razem w związku  z jego  matką. Syn przebywa teraz u mnie od piątku. Matka wczoraj poinformowala mnie ze może mieć coowid ( dla mnie te jej objawy to choroba zatok bo ma gorączkę boli głowa i nie czuje smaku czy węchu). Teraz kazała  ( opłaciła już to na, stronie internetowej) żebym pojechał i zrobił mu badania w mobilnym punkcję.(wynik w ciągu ki umasty minut) 

Jaki jest w tym sens 

1. ona widzi że jeśli jest zarazony to moge go odwiezc  do niej  i mogą przebywać razem ( bo jeśli nie to nie mogę odwiezc) 

2. A ona zrobi to jutro 

Czy jest w tym logika 

Z góry dziękuje odpowiedź 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedź z dzieckiem na test i nie marudź 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, rafi7578 napisał:

Jestem ojcem 8 latka. Nie żyjemy razem w związku  z jego  matką. Syn przebywa teraz u mnie od piątku. Matka wczoraj poinformowala mnie ze może mieć coowid ( dla mnie te jej objawy to choroba zatok bo ma gorączkę boli głowa i nie czuje smaku czy węchu). Teraz kazała  ( opłaciła już to na, stronie internetowej) żebym pojechał i zrobił mu badania w mobilnym punkcję.(wynik w ciągu ki umasty minut) 

Jaki jest w tym sens 

1. ona widzi że jeśli jest zarazony to moge go odwiezc  do niej  i mogą przebywać razem ( bo jeśli nie to nie mogę odwiezc) 

2. A ona zrobi to jutro 

Czy jest w tym logika 

Z góry dziękuje odpowiedź 

A w czym problem? takie objawy też mogą być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×