Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Anwil

Spóźnia się

Polecane posty

Hej dziewczyny ☺️ Spóźnia mi się miesiączka 3 dzień, moje cykle to 26-28 dni. Ostatni raz miałam opóźnienie jakieś 2 lata temu gdy miałam zapalenie nerek, od tego czasu nic, do teraz. Współżyłam z narzeczonym 14/15 lutego , bez zabezpieczenia i napewno skończyło się to w środku. Jednak według kalendarzyka nie były to dni płodne. W styczniu byłam mocno przeziębiona , ale dostałam wtedy miesiączkę na czas. Objawy przedmiesiączkowe miałam takie jak zawsze, ból piersi, uczucie „spuchnięcia” itp. Dzień przed planowaną miesiączką (19 luty) zaczęło  pobolewać mnie podbrzusze. W dzień spodziewanej miesiączki (20 luty ) też bolał , od wczoraj nie boli mnie brzuch , piersi delikatnie bolą na dole. Czy mogłam zajść w ciąże ? Kiedy w takiej sytuacji zrobić test ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Test robi się w dziń spodziewanej miesiączki, powtórzyć można po tygodniu. Najpewniejsze są jednak badania Beta HCG z krwi. A do kontroli cyklu to polecę mini mikroskop owulacyjny, u mnie się sprawda, a mam nieregularne miesiączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uprawiając seks zawsze jest możliwośc zajścia w ciążę. Moim zdaniem trzeba monitorować płodność. Ja mam cyclotester i bardzo jestem zadowolona. Sam kalendarzyk to wiele nie pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to kiedy i czy doszło do zapłodnienia, to można wywnioskować jak prowadzi się starannie i regularnie zapis cykli. Ja mam termometr owulacyjny z aplikacją na smartfona. W ten sposób można dojść do wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

test w dniu spodziewanej miesiączki, 3mam kciuki !!:) ja też używam termometru, ale myWay i jestem bardzo zadowolona 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem najpewniejsza jest błona dopochwowa z żelem plemnikobójczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2021 o 09:29, Anwil napisał:

Hej dziewczyny ☺️ Spóźnia mi się miesiączka 3 dzień, moje cykle to 26-28 dni. Ostatni raz miałam opóźnienie jakieś 2 lata temu gdy miałam zapalenie nerek, od tego czasu nic, do teraz. Współżyłam z narzeczonym 14/15 lutego , bez zabezpieczenia i napewno skończyło się to w środku. Jednak według kalendarzyka nie były to dni płodne. W styczniu byłam mocno przeziębiona , ale dostałam wtedy miesiączkę na czas. Objawy przedmiesiączkowe miałam takie jak zawsze, ból piersi, uczucie „spuchnięcia” itp. Dzień przed planowaną miesiączką (19 luty) zaczęło  pobolewać mnie podbrzusze. W dzień spodziewanej miesiączki (20 luty ) też bolał , od wczoraj nie boli mnie brzuch , piersi delikatnie bolą na dole. Czy mogłam zajść w ciąże ? Kiedy w takiej sytuacji zrobić test ? 

No i co słychać? Zrobiłaś test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×