Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Domii

Dziewczyny czy jest ryzyko ciąży?

Polecane posty

Hejka. 

W lutym po 7 dniowej przerwie zaczęłam trzecie opakowanie tabletek antykoncepcyjnych Diane35. Wzięłam cały pierwszy tydzień i dwie z kolejnego po czym wyjechałam i zapomniałam tabletek. W sobotę rano kochałam się z partnerem i skończył we mnie. Właściwie seks był po nie wziętych 3 tabletkach. W niedzielę rano dostałam plamienia. Były dosyć bolesne I obfite, ale trwały tylko 3 dni. Dzisiaj powinnam dostać okres I zrobiłam test ciążowy, który wyszedł negatywny. Od ponad tygodnia mocno  bolalo mnie podbrzusze, a od dwóch dni praktycznie nie czuje nic, wczoraj co chwilę czułam mdłości, ale pobolewa mnie także żołądek...  Ostatni tydzień też miałam ciągle uczucie mokrości i strzasne wahania nastroju. Czytałam też, że po tabletkach nie jest tak łatwo od razu zajść w ciążę więc domyślam się, że tamte bóle i śluz mogły być objawem zbliżającej się miesiączki. A od odstawienia tabletek wszytko mogło się rozregulować. Zastanawia mnie tylko czy powinnam jeszcze powtórzyć test i jeśli tak to za jaki czas...? Chciałabym tylko aby któraś z was mi napisała czy miała podobna sytuację i jak ona się skończyła, była dzidzia czy nie...? 

Miłego dnia kochane! 

Dziękuję z góry za każdą odpowiedź ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te plamienia kilka dni po odstawieniu, to był prawdopodobnie właśnie okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale skoro to mógłbyc okres czy to nie zonacza, że hormony od tabletek spadły i jest ryzyko ciąży? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hormony spadły, doszło do @ a owulacja dopiero po tym plamieniu, wcześniej to raczej mała szansa. 

Ale szansa jest zawsze. Żeby sie nie stresować, zrób test 14-20 dni po tym stosunku, wtedy będzie juz wiarygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×