Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam pisze z zapytaniem choć zdaję sobie sprawę że dowiem się za 2 tyg. Miałam wpadkę z mężem w dni płodne po 10 h lekarz wypisal escapelle. Nie mam pojęcia czy była owulacja, dni płodne raczej tak. Zaczełam oczywiście przeszukiwać cały Internet i wyszło na to że raczej ta tabletka nie pomoże  :(. Mam.36 lat i 2 dzieci. Doczytałam że alleone jest ponoć lepsza ale już taką mi zapisał ginekolog. Czy są Tu dziewczyny którym jednak escapelle pomógł w Dniach płodnych ??  Czy brak tzw skutków ubocznych w postaci plamień może oznaczać że się nie udało? Dziękuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi pomogła raz, też miałam wpadkę koło 21 a tabletkę wzięłam następnego dnia około 10. Nie miałam żadnych skutków ubocznych. Nic sie nie stało, nie zaszłam w ciążę ale każdy organizm jest inny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, gosiak0802 napisał:

Witam pisze z zapytaniem choć zdaję sobie sprawę że dowiem się za 2 tyg. Miałam wpadkę z mężem w dni płodne po 10 h lekarz wypisal escapelle. Nie mam pojęcia czy była owulacja, dni płodne raczej tak. Zaczełam oczywiście przeszukiwać cały Internet i wyszło na to że raczej ta tabletka nie pomoże  :(. Mam.36 lat i 2 dzieci. Doczytałam że alleone jest ponoć lepsza ale już taką mi zapisał ginekolog. Czy są Tu dziewczyny którym jednak escapelle pomógł w Dniach płodnych ??  Czy brak tzw skutków ubocznych w postaci plamień może oznaczać że się nie udało? Dziękuje 

A dlaczego miałaby nie zadziałać? Może się trochę po niej okres rozregulować, ale na spokojnie. Na przyszłość to polecam kupić i używać w trakcie stosunku diafragmę caya. Ja od lat korzystam zamiast prezerwatywy i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Anka94 napisał:

A dlaczego miałaby nie zadziałać? Może się trochę po niej okres rozregulować, ale na spokojnie. Na przyszłość to polecam kupić i używać w trakcie stosunku diafragmę caya. Ja od lat korzystam zamiast prezerwatywy i jestem zadowolona.

 

21 godzin temu, Helpingeveryone napisał:

Mi pomogła raz, też miałam wpadkę koło 21 a tabletkę wzięłam następnego dnia około 10. Nie miałam żadnych skutków ubocznych. Nic sie nie stało, nie zaszłam w ciążę ale każdy organizm jest inny. 

Ale w okresie dni płodnych ją brałaś? Nie mialaś plamienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdarza się. Tez miałam sytuacje, ze przez chwile nieuwagi cały wytrysk poszedł do pochwy. Escapelle stosowałam już kilka razy i nie wspominam tej tabletki zbyt dobrze. Po zażyciu dostałam bóli brzucha i okropnych mdłości. Do tego doszły jakieś dziwne plamienia. Okres miałam, ale po terminie i kolejny cykl tez był kompletnie rozregulowany. Te tabletki nie są obojętne dla organizmu i gdybym miała to wziąć raz jeszcze, to tym razem bym podziękowała.

Antykoncepcja postkoitalna nie zawsze pomoże, chociaż ma dość wyskoki wskaźnik skuteczności. Przede wszystkim zapobiega połączeniu się komórki jajowej z plemnikiem i zmniejsza szanse na zagnieżdżenie się zapłodnionej komórki jajowej w błonie śluzowej macicy. Gosiak, jeżeli zażyłaś ją w pierwszej dobie, to są duże szanse, że nie dojdzie do implantacji zarodka.

Edytowano przez P.and.a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2021 o 07:33, gosiak0802 napisał:

Witam pisze z zapytaniem choć zdaję sobie sprawę że dowiem się za 2 tyg. Miałam wpadkę z mężem w dni płodne po 10 h lekarz wypisal escapelle. Nie mam pojęcia czy była owulacja, dni płodne raczej tak. Zaczełam oczywiście przeszukiwać cały Internet i wyszło na to że raczej ta tabletka nie pomoże  :(. Mam.36 lat i 2 dzieci. Doczytałam że alleone jest ponoć lepsza ale już taką mi zapisał ginekolog. Czy są Tu dziewczyny którym jednak escapelle pomógł w Dniach płodnych ??  Czy brak tzw skutków ubocznych w postaci plamień może oznaczać że się nie udało? Dziękuje 

Cześć Gosiu!

Jak się czujesz? Co słychać? Nie wiem czy wiesz ale test można zrobić już ok 8 dni po prawdopodobnym zapłodnieniu. Czekam na informację od Ciebie. Pozdrawiam Cię serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂 narazie dobrze nie mam żadnych skutków ubocznych po tej tabletce. Robiłam se już test Ale myślę że to za wcześnie. Narazie negatyw zrobię za kilka dni następny oby był negatyw 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×