Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

zapisałam się znów na masaże...zwykłe klasyczne i gorącymi kamieniami...i mam pytanie do was kobietki. Na masażu zdejmujecie biustonosz? Czy wolicie w? Ja ogólnie nie wstydzę się swojego ciała, zawsze zdejmuję..ale może to krępuje masażystę...? Masażyści, jesteście tu? Jest jakiś masażowy ''savoir vivre''?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem kobitkom, ale jeśli to masaż całościowy to wygodniej będzie jak zdejmiesz stanik. Chodzi tylko o to że wygodniej będzie masażyście jak będzie masował okolice piersi.Wiem to z doświadczenia jak byliśmy z żoną na masażu w profesjonalnym SPA. Obsługa dawała stringi, ale jak Pani chciala masować okolice pośladków to zapytała czy może zdjąć ściagnać mi stringi niżej.

Normalna rzecz w kwestii masażów, jestem zapalonym saunowiczem więc nie należę do wstydliwych a masażystom/masażystkom to obojętne czy Twoja pupa czy biust jest odsłonięty czy nie.

Pozdrawiam:classic_smile:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem masażystką. 

Z doświadczenia wiem, że to zależy od masażysty i od klientów. Najlepszym wyjściem jest położenie się na leżance w staniku. Masażysta odepnie jak będzie masował plecy, a po masażu zapnie (watro zawsze poprosić żeby to zrobił) i swobodnie można wstać bez krępacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Opuszczona napisał:

Jestem masażystką. 

Z doświadczenia wiem, że to zależy od masażysty i od klientów. Najlepszym wyjściem jest położenie się na leżance w staniku. Masażysta odepnie jak będzie masował plecy, a po masażu zapnie (watro zawsze poprosić żeby to zrobił) i swobodnie można wstać bez krępacji.

Jeśli w ofercie jest masaż samych pleców to czy w grę wchodzą też pośladki czy należy o tym wspomnieć masażyście?

Pośladki to duży mięsień i masowanie ich dla mnie nie jest niczym dwuznacznym.

Edytowano przez Saunowicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2022 o 10:57, Saunowicz napisał:

Jeśli w ofercie jest masaż samych pleców to czy w grę wchodzą też pośladki czy należy o tym wspomnieć masażyście?

Pośladki to duży mięsień i masowanie ich dla mnie nie jest niczym dwuznacznym.

Należało by wspomnieć o tym masażyście. 

Do masażu pleców masażysta zjeżdża dotykiem do szpary między pośladkowej (ale dalej nie) i tak zabezpiecza ręcznikiem papierowym klienta ubranie - do pośladków. Jeśli chcesz jeszcze masaż pośladków należało by uzgodnić to wcześniej (przy rezerwacji masażu) z masażystą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×