Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Second Floor

Ile zarabiasz miesięcznie na rękę?

Polecane posty

1 godzinę temu, Second Floor napisał:

Jestem ciekawa czy mam bardzo pensję głodową w porównaniu z innymi stąd. 

Nie wiem ile zarabiam.😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Second Floor napisał:

Jestem ciekawa czy mam bardzo pensję głodową w porównaniu z innymi stąd. 

Zależy co przez to rozumieć (Pensję głodową) Ja zarabiam na rękę 3500zł przy 200h w miesiącu i systemie czterobrygadowym a niektórzy zarabiają 3500zł na rękę przy 160h w miesiącu i w systemie pon-pt 7-15 więc kto ma lepsze zarobki? 😛 No wiadomo że najniższa krajowa chyba 1900zł na rękę to jest przykre i to dopiero jest pensja głodowa 😞  a takich ludzi z takimi zarobkami jest dużo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Matthew1000 napisał:

Zależy co przez to rozumieć (Pensję głodową) Ja zarabiam na rękę 3500zł przy 200h w miesiącu i systemie czterobrygadowym a niektórzy zarabiają 3500zł na rękę przy 160h w miesiącu i w systemie pon-pt 7-15 więc kto ma lepsze zarobki? 😛 No wiadomo że najniższa krajowa chyba 1900zł na rękę to jest przykre i to dopiero jest pensja głodowa 😞  a takich ludzi z takimi zarobkami jest dużo. 

Ja zarabiam zwykle 3300 - 3500.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Second Floor napisał:

Ja zarabiam zwykle 3300 - 3500.

Tylko przy ilu godzinach w miesiącu i w jakim systemie pracujesz? Jak już wcześniej napisałem, wiele czynników ma na to wpływ jak interpretować zarobki. Jeśli pracujesz od poniedziałku do piątku od 7:00 do 15:00 (160h w miesiącu) weekendy święta i czerwone kartki masz wolne to zarobek między 3300 a 3500 jest bardzo dobry. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2021 o 19:39, Matthew1000 napisał:

Tylko przy ilu godzinach w miesiącu i w jakim systemie pracujesz? Jak już wcześniej napisałem, wiele czynników ma na to wpływ jak interpretować zarobki. Jeśli pracujesz od poniedziałku do piątku od 7:00 do 15:00 (160h w miesiącu) weekendy święta i czerwone kartki masz wolne to zarobek między 3300 a 3500 jest bardzo dobry. 

Ogólnie pracuję w różnych godzinach pomiędzy 8 a 20, za luty wyszło mi 16 nadgodzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Second Floor napisał:

Ogólnie pracuję w różnych godzinach pomiędzy 8 a 20, za luty wyszło mi 16 nadgodzin.

No ok. A pracujesz  w święta i weekendy? To też ma znaczenie. Ile godzin dziennie pracujesz? Bo z tego co napisałaś to w lutym w systemie od poniedziałku do piątku (weekendy wolne) pracowałabyś po 8,8h. Luty ma 20 dni x 8h = 160h +16 =176h ÷ na 20 dni = 8,8h. To liczmy w zaokrągleniu 9h dziennie to dobry masz zarobek 3300-3500. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.03.2021 o 09:48, Mlwinaaa19201 napisał:

ja 3600 od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00. Za co jeść jest, ale dupy nie urywa 😄

Co? 3600zł netto w systemie od poniedziałku do piątku i weekendy i święta i czerwone kartki wolne to jest bardzo dobry zarobek. Tyle to ja zarabiam w systemie czterobrygadowym (przeczytaj co to za system, gorszego nie może być) To rzecz ujmując lepiej zarabiasz niż ja mając takie same pensje. Bo ty zarabiasz 3600 netto za 160h a ja 3500 netto za 200h. Nawet nie narzekaj bo nie masz na co. 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Podzielę się również z Państwem zarobkami. 5 dni w tyg. 8-16. Wszystkie święta i weekendy wolne - 4700 netto. Uważam, że to marna wypłata.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Iluminator napisał:

Dzień dobry.

Podzielę się również z Państwem zarobkami. 5 dni w tyg. 8-16. Wszystkie święta i weekendy wolne - 4700 netto. Uważam, że to marna wypłata.

Marna? To co powiesz jak ludzie pracujący w takim systemie jak Ty zarabiają po 1900zł (czyli najniższa krajowa) ? Skoro tak uważasz to coś z tobą nie tak. Spróbuj wyżyć i utrzymać się za najniższą krajową zobaczymy co wtedy powiesz. 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja zarabiam w granicach 1800-1900 i pracuję 7 dni w tygodniu. Kierowniczka ciągle sie odgraża zwolnieniami jak ktoś odmówi prace w sobote i niedziele. Sytuacja trwa od grudnia i ma trwać do kwietnia. Za soboty i niedziele wypłacają kwartalnie co 4 mies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.03.2021 o 21:14, bbgvbOna napisał:

ja zarabiam w granicach 1800-1900 i pracuję 7 dni w tygodniu. Kierowniczka ciągle sie odgraża zwolnieniami jak ktoś odmówi prace w sobote i niedziele. Sytuacja trwa od grudnia i ma trwać do kwietnia. Za soboty i niedziele wypłacają kwartalnie co 4 mies

I to jest pensja głodowa, a nie frajer narzeka na 4700 netto pn-pt i weekendy wolne ma. A u Ciebie jeszcze 7 dni w tygodniu praca za 1900 zł. Zapytaj kierowniczki czy ch...a dawno w p....e nie miała że tak zwolnieniami straszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×