Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Essan

Czy mogę mieć dzieci? Chce tego ale boję się że nigdy nie zostanę matka

Polecane posty

Rok temu dowiedziałam się że mam torbiele 2 po kilku miesiącach wyleczyłam jedną druga została wyrażona 2 miesiące temu chce mieć dzieci planuje a następnego miesiąca mam w planach zacząć brać tabletki antykoncepcyjne i potem je odstawić Ponoć to działa często Kobiety zachodzą tak w ciążę jest większe prawdopodobieństwo nie wiem czy będę w stanie mieć dzieci lekarz mówi że trudno to ocenić A mój partner ma problemy z płodnością przez to żebrał kiedyś narkotyki jego nasienie zostało w słabym stanie Martwię się bo chciałam  Stworzyć rodzinę dużą nie przesadzam nawet Wystarczy mi jednego ale chciałam mieć rodzinę swoją myślałam o tym żeby nawet kiedyś skorzystać z in vitro jeśli będzie taka możliwość i konieczność albo z banku spermy no i teraz mój partner nie wiem co na to bo w sumie ten ma innego mężczyzny czy przyjąłby dobrze dziecko? Czy są to osoby które miały torbiele i partner miał jakieś problemy z płodnością ale albo nawet nie i mógłby mnie wesprzeć dobrym słowem albo radami bardzo mi na tym zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Torbiele nie przeszkadzają w zajściu w ciąże. A partner może brać tabletki na poprawę nasienia. Robił badanie nasienia? Pierwsze słyszę o metodzie o której piszesz... tabletki anty aby pomóc sobie zajść w ciąże. Zmień lekarza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz to nie do konca mozna przewidziec . Ja mialam w wieku 23 lat ciezka infekcje powiedziano mi ze nie bede miec dzieci a trzy miesiace temu urodzilam corke. Moj brat z zona, oboje Po badaniach , oboje zdrowi - od pieciu lat probuja . I nic. 
Zacznij probowac, wyluzuj, ciesz sie seksem, jest zdrowo, suplementuj.Jezeli Po roku nie bedziesz w ciazy- mozecie zaczac sie badac I analizowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tabletki antykoncepcyjne nie pomagają zajsć w ciąże, a torbiele uniemożliwiają zajścia w ciąże 🙂 polecam edukacje, dla wspomagania możesz też zaopatrzyć się w tester afrodyta test owulacyjny ze śliny, dzięki ktoremu w 5 min dowiesz się czy masz dni płodne czy nie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z monitora płodności afrodyta smart i polecam. Przy staraniach można zaplanować dzidziusia, kontrolować te cykle i w razie potrzeby wdrażać odpowiednie leczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem za duzo od siebie wymagasz, nie stresuj sie, a do kontroli cyklu uzywaj afrodyty smart, bedziesz wiedziala w ktore dni jestes najbardziej plodna. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×