Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Czy mieliście do czynienia z osobą aseksualną. Podejrzewam u osoby niepełnosprawnej z którą jestem . Skoro on nie odczuwa potrzeby seksualnej nie ma ochoty. Po co jest ze mną. Dla wygody, 

Podkreślam że wiem co to jest. Ze nie ma zamiaru współżyć, nie ma ochoty. Potrzebują bliskości czułości ale nie mam czasu na takie relacje. Nie dla mnie związek z aseksualnym partnerem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Karolina 35# napisał:

Czy mieliście do czynienia z osobą aseksualną. Podejrzewam u osoby niepełnosprawnej z którą jestem . Skoro on nie odczuwa potrzeby seksualnej nie ma ochoty. Po co jest ze mną. Dla wygody, 

Podkreślam że wiem co to jest. Ze nie ma zamiaru współżyć, nie ma ochoty. Potrzebują bliskości czułości ale nie mam czasu na takie relacje. Nie dla mnie związek z aseksualnym partnerem. 

A bierze jakieś leki? Może uważa  ,że nie sprawdzi się więc unika. Moze wie ,że ma problemy z erekcja i unika kontaktu. Trzrbs szczerze porozmawiać....podjąć ta próbę. Poruszyć też temat bliskości....przytulania,całowania itp. Czy na co dzień starą się być dla Ciebie ciepły? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, 18karat napisał:

To po co z nim jesteś?

może go kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Puchacz Rolny napisał:

Karolina opisuje tu swoje problemy od roku. O ile pamiętam, mają kilkuletnie dziecko 🙄

no tak, teraz też sobie przypominam. Chyba jej nie pomożemy.....

Edytowano przez ddt60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×