Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ZosiaZamosia

Zapytac go czy nie?

Polecane posty

Hej 🙂

Mam przyjaciela. Znamy sie juz dosyc dlugo. Roznie jest miedzy nami tzn raz normalnie raz temperatura sie podgrzewa pozniej znowu jest normalnie 😉 i jakos sie kreci 🙂

Ostatnio po imprezie gdy wszyscy goscie wyszli i zostaliśmy sami zamknal drzwi na klucz zeby jego wspolokator przypadkiem nie wszedl...myślał ze tego nie widze...mowil ze bola go plecy wiec zrobilam mu masaz pozniej sie zamienilismy...ale po jakims czasie raczki zaczely mu uciekac tam gdzie nie powinny jak odwrocilam sie by go ochrzanic jego twarz byla juz nad moja i sie pocalowalismy. Nie wiem ile to trwalo 2 minuty czy 10...czas sie zatrzymal...pozniej wymienilismy tylko porozumiewawcze spojrzenia i dokonczykismy piwo. Nie wiem czy powinnam z nim to przegadac czy zostawic. Nic soe w naszej relacji noe zmienilo tzn na gorsze ale chyba ccialabym to przegadac.On wie ze mam kogos ale ja po prostu szaleje za nim. Myslicze ze moge zapytac czy to bylo tylko przez alkohol czy cos wiecej?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ZosiaZamosia napisał:

Myslicze ze moge zapytac czy to bylo tylko przez alkohol czy cos wiecej?  

Może testuje Twoje granice, może sprawdza, jak daleko się posuniesz będąc w związku, może ma satysfakcję, że może się do Ciebie zbliżyć za plecami Twojego faceta... a może po prostu czuje, że ma u Ciebie jakąś szansę i wykorzystuje okazje. W każdym razie, Ty wdając się w takie pokrętne relacje nie wystawiasz sobie dobrej recenzji. Według mnie nie ma o czym z przyjacielem rozmawiać, ale zastanów się, czego tak naprawdę byś chciała. I dopiero wtedy podejmuj działania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×