Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
VilleValogirl_8194

Ville Valo czy są tutaj jakieś Jego fanki

Polecane posty

 Ville Valo  - są tutaj jakieś fanki Tego Obłędnieeeeee Przystojnego byłego wokalisty zespołu HIM ? Uwielbiam Jego głos w The Funeral Of Hearts Too Happy To Be Alive Rebel Yell  Razorblade Kiss The Sacrament czy Gone With The Sin i jego całego ;) hehehehehe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam się, fanka od 1999 roku! 

W życiu bym się nie spodziewała tematu o Ville na Kafeterii 😆

Edytowano przez Malighana
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo wcześniej żadna z tutaj obecnych ''czarownic'' by nie wpadła na pomysł że jakaś świruska da temat Villego na Kafeterii hehehe        a że tak spytam niedyskretnie były jakieś fantazje o Ville ?         

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2021 o 09:57, Nie jestem wege napisał:

W liceum marzyłam o tym, żeby Ville został moim mężem 🙈😉 

eeee no no no no no nooooo Gooodne i Braw I Szacunku mi wróciła moja ''Villova'' Obsesja 4 dni temu Ahhhhh On jest CUUUUUDOOOOOWNYYYYYY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a Wasze ulubione\ukochane piosenki ? Moje  to  : The Funeral Of Hearts Too Happy To Be Alive Rebel Yell  Razorblade Kiss The Sacrament When Love And Death Embrace Gone With The Sin Bury Me Deep Inside Your Heart i inne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje ulubione to 'For You', 'In Joy and Sorrow' , 'The Path (P.S. Version)' , 'Sleepwalking Past Hope',  'Disarm Me (With Your Loneliness)', 'The Foreboding Sense of Impending Happiness' i 'Drawn & Quartered'.  

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kochałam go w gimnazjum i śniłam że spiewamy na scenie piosenki z płyty Razorblade Romance, kochałam Poison girl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

For You In Joy And Sorrow The Path i  Disarm Me (With Your Loneliness) ŚWIETNE UTWORKI Ja jeszcze bym dodała Buried Alive By Love i Soul On Fire a i PoisonGirl Też Niesamowity Utwór 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

              A za co kochacie Villego ?  Śmiało  Ja Uwielbiam Jego Głos oczy uśmiech ciałko śmiech tatuaże ogólnie Jego Całokształt Artystcznyofizyczny 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×