Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Czy jest juz taki watek?

Ja wlasnie zrobilam test, kalkulator pokazuje termin na 12.11, w piatek zaczynaM 6tc 👶🏼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej😊 chyba nie😜 jestesmy pierwsze chyba.

Moj kalkulator pokazuje 19.11.2021😊

Testy pozytywne. Mam 34 lata to moje 2 dziecko. A ty? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej!

ja mam 37 lat i to moje pierwsze dziecko. Wczoraj powtorzylam testy i krecha jest ciemniejsza 🙂 na 30.03 mam gina! Oby wszystko bylo ok. 
jak sie czujesz? Ja jestem tylko zmeczona wieczorami i cala reszta jest w porzadku.

Jak Ty sie czujesz?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ja również mam termin na listopad 2021. To 6 tydzień, termin na 07.11, mam 45 lat, starałam się bardzo długo o dziecko, mam już 4 poronienia za sobą. Mam już dorosłą córkę prawie 14 letnią. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, AnnaMama napisał:

Witam ja również mam termin na listopad 2021. To 6 tydzień, termin na 07.11, mam 45 lat, starałam się bardzo długo o dziecko, mam już 4 poronienia za sobą. Mam już dorosłą córkę prawie 14 letnią. 

Wow gratulacje! Jak sie czujesz?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czuje sie ok😊 jedynie piersi bola strasznie🙈 tez mam pierwsza wizyte 30.03😊 oby wszystko sie nam udalo😘 moja corka w tym roku skonczyla 9 lat😱. Miłego dnia dziewczyny😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Amarulka napisał:

Wow gratulacje! Jak sie czujesz?

Bardzo dobrze.

Agne gratulacje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie ok😊 strasznie ciagnie mi sie czas do wizyty 😜 a gdzie tam 30🙈 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No u mnie w sumie nic sie nie dzieje. Mam wizyte prywatna u gina 30.03 i u poloznej 1.04. Bez zadnych rewelacji poza tym, ze chwilami czuje zmeczenie.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich   ja dopiero po pozytywnym teście kreska słabo widoczna i beta hcg niska - jutro powtarzam, wg kalendarzyka to 5 tydzień 2 dzień (ale mi się wydaje że ciąża jest młodsza). Jestem kłębkiem nerwów bo mamy za sobą wiele prób w tym nieudane invitra a tu los taki psikus sam nam zgotował jak się poddaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, AnnazŁodzi napisał:

Witam wszystkich   ja dopiero po pozytywnym teście kreska słabo widoczna i beta hcg niska - jutro powtarzam, wg kalendarzyka to 5 tydzień 2 dzień (ale mi się wydaje że ciąża jest młodsza). Jestem kłębkiem nerwów bo mamy za sobą wiele prób w tym nieudane invitra a tu los taki psikus sam nam zgotował jak się poddaliśmy.

Gratulacje!!! Trzymam kciuki i pisz jak zrobisz bete 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robilam wczoraj i bylo tylko 366.. wydaje mi sie mało:( oby jutro okazalo sie ze ladnie urosła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, AnnazŁodzi napisał:

Witam wszystkich   ja dopiero po pozytywnym teście kreska słabo widoczna i beta hcg niska - jutro powtarzam, wg kalendarzyka to 5 tydzień 2 dzień (ale mi się wydaje że ciąża jest młodsza). Jestem kłębkiem nerwów bo mamy za sobą wiele prób w tym nieudane invitra a tu los taki psikus sam nam zgotował jak się poddaliśmy.

Super koniecznie daj znac😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, AnnazŁodzi napisał:

Dziś beta 973 🙂  jutro mam wizytę u lekarza ale jest już we mnie więcej optymizmu 🙂

Ale fajnie😊 super przyrost😊 czekamy na info po wizycie😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, AnnazŁodzi napisał:

Na razie beta do powtorki jutro.. na usg tylko malenki pecherzyk 4 mm.. 

Najwazniejsze , ze jest😊 pisalas , ze wydaje ci sie , ze ciaza mlodsza😊 5 tc pecherzyk ma do 5mm. Na pocieszenie moje pierwsze usg w pierwszej ciazy to ciąża ok 17 dni mlodsza niz wg @.  Termin z @ . mialam na 31.12 a z usg na 17.01😊 urodzilam 11.01 ale porod wywolywany. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mam taka nadzieje bo beta w sobote juz 2416. Teraz kolejne usg w czwartek - chcialabym zobaczyc serduszko.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@AnnazŁodzi Liczę żebyś zobaczyła ❤️ 

Ja niedługo też mam USG, i jak zwykle ja- cała w stresie 😣 Czy dobrze się rozwija, czy rośnie, czy serduszko bije... Tym bardziej, że najmłodsza nie jestem 😞 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja do najmlodszych też nie należę bo już 37 lat 😉

 

Trzymam kciuki i rozumiem w pełni stres... bo mam taki sam 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 45 lat. Najbardziej boję się informacji o tym, że serduszko nie bije, albo, że nie rozwija się prawidłowo.... 😞 Ale jestem dobrej myśli ! ❤️  Moja córka, co prawda już siódmoklasistka nie może się doczekać, bardzo chciała mieć rodzeństwo, ale niestety było ciężko... Dzięki in vitro udało się. Tylko żeby dzieciątko się rozwiało zdrowo... 

Pozdrawiam wszystkie dziewczyny ❤️ 

 

 

 

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My jestesmy po 2 podejsciach invitro gdzie niestety oba nieudane. Teraz zdarzył sie cud.

 

Trzymam kciuki - daj znac po wizycie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 37 lat i to moja pierwsza ciaza. Podchodze do niej z duza radoscia.  Gina  mam za 10 dni i staram sie byc dobrej mysli. To bedzie moja puerwsza wizyta, wiec nic nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Anna mama bardzo sie ciesze😘😊 ja musze czekac jeszcze 1 tydz+1... Ale jestem dobrej mysli😊 narazie po za brakiem @ i bolu piersi zadnych innych objawow . 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×