Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Tak 

14 godzin temu, AnnaMama napisał:

Dziewczyny jesteście? 

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, AnnaMama napisał:

Dziewczyny jesteście? 

Jakaś cisza tu. 😄

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas ok😊 w sumie to tylko mega zmeczenie wieczorami. Zycze wam zdrowych i spokojnych swiat😘 i aby nasze dzidziulki rosly zdrowo😊

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mialam wizyte wczoraj. Maleństwo ma 80 mm i bijace serduszko. Umowilam sie juz na badania genetyczne bo ze względu na wiek przysługują. Ja sie bardzo boje bo z wiekiem ryzyko rośnie. Termin badań genetycznych mam na 12 maja.

Chyba musze zaczac melise pić bo stres mnie zżera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Anna gratulacje😘 bardzo sie ciesze. Musi byc dobrze😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej! Ja po usg wczoraj, ciaza mlodsza o 6 dni i po raz kolejny zaczynam 8+1. To bylo moje usg ciazowe i uczuciem nie z tego swiata bylo zobaczenie na ekranie zywej istoty z bijacym serduszkiem i machajacej raczkami i nozkami (nie sadzilam, ze tak wczesnie to mozliwe)

takze u nas na forum cisza, bo wszystko idzie w dobrym kierunku 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie ciaza mlodsza okolo tygodnia... troche mnie to stresuje - tzn mam nadzieje ze jest mlodsza a nie cos nie tak...

Edytowano przez AnnazŁodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, AnnazŁodzi napisał:

Ale super !!!! I już rączki i nóżki było widać? :classic_love:

Az tak to nie, widac bylo takie falowanie i lekarz powiedziala ze to sa ruchy i faktycznie bylo widac. Gdyby Malenstwo sie nie ruszalo, to by nie bylo mozliwosci zobaczenia ze tu raczki a tam nozki 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2021 o 13:06, AnnaMama napisał:

Naprawdę nie ma nikogo? Halo Emi, Anna, Amarulka, anda? 

Hej hej jestem . Dzis bylam na badaniach 9+2 czyli 10 tydzień widziałam już malutkiego człowieczka ❤❤ prenatalne na 7 maj. Jak u was?? Termin na 20 listopad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny, o ciąży dowiedziałam się w 8 tygodniu, A właściwie naszła mnie taka myśl po wielkanocnym śniadaniu na które jak nigdy nie mogłam nawet patrzeć.. zrobiłam test i dwie kreski, dzień później byłam już u gina i na USG usłyszałam bicie serduszka.. przeżyliśmy szok z mężem jak lekarz powiedział że to 8 tydzień😊😊 dodam że miałam plamienia co mnie zmyliło x miesiączką.. w grudniu przechodziłam covida i od tamtej pory moj cykl się rozregulował.. Aktualnie 10 tydzień +5 dni jedyne co mnie martwi to że waga leci kompletnie nie mogę nic przełknąć, odrzucilo mnie od wszystkiego. Lodówki praktycznie nie otwieram bo kończy się że laduje w toalecie.. lekarz stwierdził że to normalne na początku i przepisał witaminy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2021 o 03:09, Paulinaizabela napisał:

Cześć dziewczyny, o ciąży dowiedziałam się w 8 tygodniu, A właściwie naszła mnie taka myśl po wielkanocnym śniadaniu na które jak nigdy nie mogłam nawet patrzeć.. zrobiłam test i dwie kreski, dzień później byłam już u gina i na USG usłyszałam bicie serduszka.. przeżyliśmy szok z mężem jak lekarz powiedział że to 8 tydzień😊😊 dodam że miałam plamienia co mnie zmyliło x miesiączką.. w grudniu przechodziłam covida i od tamtej pory moj cykl się rozregulował.. Aktualnie 10 tydzień +5 dni jedyne co mnie martwi to że waga leci kompletnie nie mogę nic przełknąć, odrzucilo mnie od wszystkiego. Lodówki praktycznie nie otwieram bo kończy się że laduje w toalecie.. lekarz stwierdził że to normalne na początku i przepisał witaminy. 

Ja bym się nie martwiła spadkiem wagi na tym etapie 😉 oby niedlugo mdłości minęły bo wyobrażam sobie jakie to męczące 😞

 

Ja mam teraz wizyte 27 kwietnia, a kolejna to juz bedzie usg genetyczne. Stresuje się strasznie bo od jakichś 3 tygodni mam paskudny kaszel i boje się jaki wplyw choroba mogla miec na dziecko 😞

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej u nas ok😄 jutro wizyta. 6.maja mam prenatalne i strasznie sie boje. U nas leci 11 tydz🤰 . pozdrawiam was kobitki i zycze duuuzo zdrowka😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, my za 2 tygodnie USG genetyczne.. trochę się stresuje bo to moja pierwsza ciąża i nie wiem jak się przygotować do badania , jakieś rady? ☺️

Obecnie jestem na etapie nic mi się nie chce, nie dotykać bo gryzę i nie otwieraj tej lodówki bo śmierdzi 😂 mąż powoli ma dość widzę, pewnie jakby wiedział co ze mnie za zołza to by się nie żenił 😂 biedny ma zakaz smażenia, używania cebuli albo czosnku no chyba że chce spać na kanapie w salonie i sam sobie jedzenie zrobi (co ostatnie dwa tygodnie tak wygląda). 

Codzienne telefony Od teściowej nie ułatwiają sprawy, wypytywania na co mam ochotę na kwaśne czy słodkie ona przygotuje i mi poda, a co ja mam kobicie powiedzieć, że od tygodnia śni mi się pajda świeżego ciepłego chleba z masłem i nic innego nie przełknę 😂 to chyba ból każdej kobiety w ciąży na obczyźnie.. smaki dzieciństwa, do których nie tak czy siak nie ma dostępu 🙄🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciaza obumarla. Serce nie bije😭 11 tydz. Jutro do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

ja Mam 36 , jestem w 6 tyg ciazy. Termin na grudzien 2021 , tuz po moich 37 urodzinach . To moje trzecie . Mam już córkę i syna-15 i 10. Mogę powiedzieć pół - wpadka ;)

 Męczą mnie myśli ze już jestem za stara na maluszka 😭 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urbanlegend

Agne, bardzo smutna informacja. Dużo siły i zdrowia Ci życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki dziewczyny😞 ja juz po zabiegu...cholernie ciezki tydzien. . Fizycznie czuje sie normalnie. No coz bele do @ i dzialamy.strach jest ale do odwaznych swiat nalezy😊 Trzymam kciuki za wasze dzidziulki😘😘😘zdrowka mamusie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Puchatek jaka stara??? Lekarz po zabiegu powiedzial mi ze jestem mloda i mam duzoo czasu by urodzic zdrowego maluszka😊 a leci mi juz 35😜 jestes nie wiele starsza😊 wiele kobiet rodzi pierwsze po 40😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Agne - Dzięki wielkie za wsparcie . 
takie głupiutkie problemy dojrzałej mamy . Hormony świrują bardziej niż w poprzednich ciążach . 
zdrowka i powodzenia . Trzymam kciuki . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×