Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Hej dziewczyny,

malo tu pisze, bo u mnie w sumie nic sie nie dzieje w orzyszlym tygodniu mam dwie wizyty po ktorych wszystko sie rozjasni 🙂 Poki co staram sie zdrowo jesc i brac witaminy.

od 2-3 dni mam poczucie ze wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, AnnazŁodzi napisał:

Serduszka jeszcze nie ma ale lekarz twierdzi ze to nie znaczy ze jest zle - teraz mam usg 6 kwietnia dopiero. 

 

Badania krwi ok beta powyzej 24 tysiecy już, cukier  w normie, tylko w moczu wyszly mi ketony kilkakrotnie ponad normę...

Ja mam 7 wizyte. Nie stresuj się napewno będzie wszystko dobrze. U mnie tez nie było jeszxze serduszka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że jest jeszcze czas na serduszko - ale chyba nie umiem się nie stresować 😞 zbyt wyboistą drogę przeszliśmy w międzyczasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, AnnazŁodzi napisał:

Wiem że jest jeszcze czas na serduszko - ale chyba nie umiem się nie stresować 😞 zbyt wyboistą drogę przeszliśmy w międzyczasie...

Będzie dobrze u mnie wedle miesiczki to 6tydz a wedle usg to był 4 bo mam długie cykle więc  teraz będzie 7.04 wedle miesoaczki 8+ a wedle usg bedzie 6 wię będzie już coś widać  w poniedziałek powtarzam wyniki i bete czy jest przyrost  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejo😊 u mnie coraz bardziej nerwowo🙈zaczynam sie stresowac 1 wizyta we wtorek🙈 bedzie to 6 tydz+3 dni. reszta ok😊

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tak samo, jutro wizyta, nic sie nie dzieje 😂 dzis 7+4. Czekam zeby zobaczyc serduszko i uslyszec cos krzepiacego od gin 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie znać jak tam po wizycie ja mam 1 kwietnia przełożyłam wcześniej ze względu na złe wyniki tsh 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie niestety wizyta zostala odwolana bo lekarka przeszla w tryb teleporad na caly kwiecien. Umowilam sie do kogos innego, ale dopiero na przyszly tydzien 🙈 Zwarouje od tego czekania.

Pojutrze mam spotkanie z polozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Amarulka napisał:

U mnie niestety wizyta zostala odwolana bo lekarka przeszla w tryb teleporad na caly kwiecien. Umowilam sie do kogos innego, ale dopiero na przyszly tydzien 🙈 Zwarouje od tego czekania.

Pojutrze mam spotkanie z polozna.

Te ich całe "teleporady" nic nie dają. Masakra. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też bardzo się stresuje 😞 Czy dzidziuś rośnie, czy serduszko bije, albo najgorzej czy nie ma jakiś wad 😭 Ja zaraz zwariuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, AnnaMama napisał:

Te ich całe "teleporady" nic nie dają. Masakra. 

Moja jest tez terapeutka i prowadzi terapie kognitywna. Jest wspanialym lekarzem kolo 70. U nas wspolczynnik zachorowan (jestem z Finlandii) w okolicach stolicy jest bardzo wysoki i mial byc wprowadzony lockdown. 
rozumiem ja, ze w takiej sytuacji postanowila zadbac o swoje zdrowie. Mialam nadzieje, ze bedzie juz zaszczepiona i bedzie normalnie przyjmowac. Najgorsze ze anulowali mi wizyte o 14 wczoraj, a wizyta o 9 dzisiaj. Splakalam sie, jakas jestem mocno roztrzesiona i zestresowana. 
nic nie poradze 😞

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam , ja rowniez mam termin na listopad 2021, dokładnie 21.11 i jestem obecnie w 7 tygodniu ciazy. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, AnnaMama napisał:

Hej Emi, zapraszamy Cię na nasz wątek! 

Dziękuje bardzo 🙂 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie mieszkasz w Japonii? Ja byłam dwa razy, raz w Jokohamie, a dugi raz zwiedzałam Tokio, piękny kraj... Twój mąż też pochodzi z Japonii? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam w Tokio, chociaz wczesniej mieszkalismy w Akiruno, moj maz pochodzi z Japonii. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc😊 ja mam dzis pierwsza wizyte na 17.40. Dam znac wieczorkiem. Narazie to jestem klebkiem nerwow🙈

Amarulka trzymaj sie😘 obys jak najszybciej dostala sie do lekarz... Buu co za czasy🤦

Witaj Emi i gratulacje😘

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Agne napisał:

Czesc😊 ja mam dzis pierwsza wizyte na 17.40. Dam znac wieczorkiem. Narazie to jestem klebkiem nerwow🙈

Amarulka trzymaj sie😘 obys jak najszybciej dostala sie do lekarz... Buu co za czasy🤦

Witaj Emi i gratulacje😘

Na pewno dzidzia bedzie zdrowa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja sie stresuje przed badaniami prenatalnymi... Zeby dzidzius byl zdrowy.... Chociaz to dopiero w 12 tyg

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki kochane😊 ciaza potwierdzona😊 dzidzius 1. Serduszko bije❤ nastepna wizyta za 2 tyg. A narazie sterta badan krwi🙈. Sciskam kazda z osobna😘

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Agne gratulacje ❤️ 

Ja dzisiaj o 11:20 naszego czasu miałam wizyte ❤️ I na razie tez jest ok ❤️ Pozdrawiam wszystkie przyszle mamy ❤️ 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas jest wcześnie rano, u was pewnie już wieczorek 🌕 

Super, że mieszkasz w Japonii zazdroszczę Ci 😍 A masz jakąś pracę? I czy umiesz porozumiewać się w języku japońskim?

Agne gratulacje dla was ❤️ ! 

Pozdrowionka 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak mam pracę, i potrafię porozumiewać się w języku japońskim bo sama go studiowałam 🙂 U nas godzina 17:30 🙂 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×