Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Cześć! Sprawa wygląda tak: razem z partnerem zaczęliśmy się starać o dziecko. To drugi cykl starań więc początek. Trzy dni temu powinnam dostać okres, test w dniu spodziewanej miesiączki- negatywny, test który robiłam parę chwil temu negatywny. Oprócz tego zauważyłam u siebie biały, gęsty śluz, który towarzyszý mi praktycznie cały dzień, mam delikatnie bolące sutki oraz delikatnie napuchnięte policzki, czasami poboli brzuch jak na okres. Ogólnie czuje się dobrze, z całą pewnością nie tak jak na okres... moje pytanie brzmi czy przy dwóch negatywnych testach i takich objawach jest sens mieć nadzieję? 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Miska94 napisał:

Cześć! Sprawa wygląda tak: razem z partnerem zaczęliśmy się starać o dziecko. To drugi cykl starań więc początek. Trzy dni temu powinnam dostać okres, test w dniu spodziewanej miesiączki- negatywny, test który robiłam parę chwil temu negatywny. Oprócz tego zauważyłam u siebie biały, gęsty śluz, który towarzyszý mi praktycznie cały dzień, mam delikatnie bolące sutki oraz delikatnie napuchnięte policzki, czasami poboli brzuch jak na okres. Ogólnie czuje się dobrze, z całą pewnością nie tak jak na okres... moje pytanie brzmi czy przy dwóch negatywnych testach i takich objawach jest sens mieć nadzieję? 

Pozdrawiam.

Spróbuj jeszcze raz za parę dni ale gdybyś była w ciąży to test byłby już pozytywny raczej. A masz regularne cykle?  Co do objawów.. zauważyłam że sporo kobiet starających się o dziecko widzi ich sporo gdy się stara . Pewnie w pewnym stopniu jest to nasza psychika która bardzo tego chce 🙂 wbrew pozorom mogą zwiastować miesiączkę ale też ciążę 🙂 życzę powodzenia i trzymam kciuki by się udało wszystko 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj były regularne, czułam że zaczynają boleć piersi po bokach, brzuch i wzdecia. A tego nie ma. Dlatego miałam cichą nadzieję... dzięki za odpowiedź 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, .Gość napisał:

mi test pozytywny wyszedl dopoero 5dni po spodziewanym

I czułaś się normalnie jak na miesiączkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Miska94 napisał:

I czułaś się normalnie jak na miesiączkę?

Czulam sie normalnie nie mialam zadnych oznak ciazy i nie doszukiwalam sie ich. Jednak ,instymktownie czulam. Z reszta przy poprzedniej ciazy tez czulam. 

W ogole nie wiem co to znaczy "czuc sie normalnie jak na miesiaczke" nie mam zadnych oznak zbilizajacej sie miesiaczki,takich ktore bym odczuwala.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, .Gość napisał:

Czulam sie normalnie nie mialam zadnych oznak ciazy i nie doszukiwalam sie ich. Jednak ,instymktownie czulam. Z reszta przy poprzedniej ciazy tez czulam. 

W ogole nie wiem co to znaczy "czuc sie normalnie jak na miesiaczke" nie mam zadnych oznak zbilizajacej sie miesiaczki,takich ktore bym odczuwala.

 

Fakt, źle to ujęłam. Są takie objawy przy których wiesz, że okres będzie za parę dni np. Ból brzucha, bolące plecy na dole kręgosłupa lub obrzmiałe piersi I czy właśnie takie objawy miałaś. Nie chodzi o to że się doszukuję czegoś... znam swój organizm i wiem, że takie rzeczy przed okresem mi się nie zdarzały wcześniej. Ale nie nakręcam się. To dopiero początek starań. Najzwyczajniej jestem ciekawa czy ktoś miał taką sytuację i co z tego wyszło. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Miska94 napisał:

Fakt, źle to ujęłam. Są takie objawy przy których wiesz, że okres będzie za parę dni np. Ból brzucha, bolące plecy na dole kręgosłupa lub obrzmiałe piersi I czy właśnie takie objawy miałaś. Nie chodzi o to że się doszukuję czegoś... znam swój organizm i wiem, że takie rzeczy przed okresem mi się nie zdarzały wcześniej. Ale nie nakręcam się. To dopiero początek starań. Najzwyczajniej jestem ciekawa czy ktoś miał taką sytuację i co z tego wyszło. 😉

Powtórz test za kilka dni lub zrób betę to będziesz miała pewność. Wiem też że jak ktoś się tak bardzo stara o ciąża , analizuje wszystko każdy objaw to nie wpływa dobrze . Organizm się spina a musisz się wyluzować 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Załamana7 napisał:

Powtórz test za kilka dni lub zrób betę to będziesz miała pewność. Wiem też że jak ktoś się tak bardzo stara o ciąża , analizuje wszystko każdy objaw to nie wpływa dobrze . Organizm się spina a musisz się wyluzować 🙂

Jasne. Staram się być wyluzowana. Niestety mam takie zmiany które nie pozwalają na wizyte by zbadać bete. Spokojnie poczekam jeszcze kilka dni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby kiedyś ktoś natrafił na ten temat w przyszłości. Jeśli chodzi o mnie to w 5 dniu spóźnienia miesiaczki beta hcg wykazała <0.100 czyli pozostało czekać na okres oraz starac się w następnym cyklu😄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×