Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Leens

Sex na weselach

Polecane posty

Kiedyś na weselu znajomych poznałem ładną laskę 16/17 l z dużym biustem. A że byłem sam i ona też bawiliśmy się razem. W nocy poszliśmy na spacer do parku i zaczęliśmy się całować. Powiedziałem żeby zrobiła mi loda, bez wachania rozpieła mi spodnie i zaczęła go zachłannie ssać. Potem oparła się o drzewo a ja podwinąłem jej ...enkę do góry, zsunąłem nieco rajstopy i majteczk i zacząłem ją ****ać. Nie miałem prezerwatywy więc musiałem uważać i w efekcie poplamiłem jej majteczki i rajstopy. Bardzo kręciło mnie to że miała rajstopy. Mieliście podobne przygody z dziewczynami w rajstopach? Zapraszam do dyskusij.

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Leens napisał:

bez wachania rozpieła

Wahania przez samo H, ty niedouczony tępy jamochłonie! 😠

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Grammar Nazi napisał:

Wahania przez samo H, ty niedouczony tępy jamochłonie! 😠

Czepiasz się literówek bo nie masz nic do napisania w tym temacie impotencie

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Leens napisał:

Czepiasz się literówek bo nie masz nic do napisania w tym temacie impotencie

Ale to już było i nie wróci więcej.. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ddt60 napisał:

Ten temat już był 

Właśnie o tym wyżej napisałam. 

Niestety temat został zgłoszony i usunięty, bo wywiązała się awantura 😬

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Magda bez loginu napisał:

Właśnie o tym wyżej napisałam. 

Niestety temat został zgłoszony i usunięty, bo wywiązała się awantura 😬

Awantura na wiejskim weselu o druhny....dlatego lepiej jak druhen jest więcej....dla mnie plussize poproszę

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że temat już był ale przez czyjeś durne celowe kłótnie został usunięty.

Edytowano przez Leens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Leens napisał:

Oczywiście że temat już był ale przez czyjeś durne celowe kłótnie został usunięty.

Wyluzuj i przyzwyczajaj się. 

Na weselach prócz seksu też zdarzają się awantury i nieścisłości. Każdemu nie dogodzisz 😄

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedostepni wszyscy jacyś byli na weselach na których bywałam...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytat

Temat dość dobrze przedstawiony w filmie "Wesele".  jednej z par tego typu numer i relaks się udał, natomiast w drugim przypadku już tak różowo nie było i wiązało się to z pewna nerwowością. Zatem generalnie "na dwoje babka wróży" i łatwo z siebie zrobić pośmiewisko. 

Dokładnie to. Każde wesele to inne towarzystwo, inni ludzie. No i przeważnie większość przychodzi z parą. Raz się uda, raz nie. Mnie udawało się często ale to dlatego, że przychodziłem z parą więc rozrywki były gwarantowane. Gdybym przychodził sam - mogłoby być inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Jan.Karol.Marcel napisał:

Dokładnie to. Każde wesele to inne towarzystwo, inni ludzie. No i przeważnie większość przychodzi z parą. Raz się uda, raz nie. Mnie udawało się często ale to dlatego, że przychodziłem z parą więc rozrywki były gwarantowane. Gdybym przychodził sam - mogłoby być inaczej.

jak masz swoją partnerkę do pary a także w lokalu, gdzie jest wesele zarezerwowałeś pokój aby po weselu przenocować to przecież szkoda z takiej okazji nie skorzystać. Jeśli mówimy o seksie z przypadkowo poznaną młodą kobietą i to jeszcze bez zabezpieczenia to trochę trudno mi uwierzyć - chyba, że mąż bezpłodny i upatrzyła sobie ciebie na dawcę spermy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak żone kiedys poznalem na weselu wiejskim jarają mnie gumiaki a miała nowe nie smigane rozmiar chyba 37 do tej pory mam tę pare pod łozkiem a pan młody to teraz mnie szuka a syna nie ma w domu

Edytowano przez Hymel Jan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×