Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Asia_2

założenie sklepu z akcesoriami dla niemowląt

Polecane posty

Witajcie, mam w planach otwarcie sklepu z akcesoriami dla niemowląt,wiecie typu : wanienki,leżaczki,maty może z czasem wózki i łóżeczka.Mieszkam w małej miejscowości a tu nie ma tego typu sklepu,więc myślę,że to dobry pomysł. Równocześnie chciałabym też założyć stronę i sprzedawać przez Internet. I tu moje pytanie . Czy ktoś może ma juz taki sklep ? Mógłby dać rady jak zacząć,gdzie zaopatrywać się w towar ? Na co zwracać uwagę,czego unikać ? I przede wszystkim ile trzeba mieć na start,żeby dobrze wejść w ten rynek i zaopatrzyć sklep ok.50mkw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2021 o 10:08, Asia_2 napisał:

Czy ktoś może ma juz taki sklep ? Mógłby dać rady jak zacząć,gdzie zaopatrywać się w towar ?

Miałem kilka lat temu. Musisz szukać hurtowni, które sprawdzają bezpośrednio od producentów. Nie jest łatwo jeśli jest się nowym w branży ale da się. Musisz zacząć choćby z jedną firmą. Po kilku miesiącach przedstawiciele sami Cię znajdą.

Dnia 15.03.2021 o 10:08, Asia_2 napisał:

ile trzeba mieć na start,żeby dobrze wejść w ten rynek i zaopatrzyć sklep ok.50mkw.

Bez minimum stu tysięcy nie ma co zaczynać. Musisz mieć towar na stanie a nie w hurtowni. Musisz mieć duży asortyment. Na początek właśnie asortymentem będziesz robić obrót. Dopiero, kiedy klienci Cię poznają, po kilku latach, będziesz wiedzieć czego zamawiać mało lub z czego zrezygnować, skupiając się na tym co idzie. Musisz znać trendy i mody w swojej branży aby za nimi podążać. Można też trafić w niszę z jakimś jednym towarem ale to prawie jak wygrana w totka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×