Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Niburdiama

Rozmawialam wczoraj z siostra na temat milosci

Polecane posty

Kazdy to przyzna, ze bardzo nasilony kontakt wzrokowy peszy. Jeżeli przeciaga sie ponad 10 sekund i ktos utrzymuje kontakt wzrokowy, nie odrywa wzroku, tylko patrzy i patrzy to zaczyna być nienaturalne, bo kojarzy się z wyzwaniem albo podtekstem ero. Zgodzisz się ze mną? 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Niby normalny napisał:

NIe wiem chyba tak dlatego nigdy nikomu nie patrze w oczy, nie chce by ktoś mnie uznał za jakiegoś zwyrola, też jakoś nie chce by uznano że się w kimś podkoch u je

Stad ja tez tak nie patrze,chyba ze mi zależy na tej osobie i faktycznie mysle tak jak patrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Niby normalny napisał:

Ja na nikogo tak nigdy nie patrzyłem, nie wiem czemu a nie jestem nieśmiały, może przez to też w jakiś sposób odpycham 🤔

Ja tez tak nigdy na nikogo nie patrzylam, ale moj luby tak na mnie patrzył, a ja tez, jak gdybysmy chcieli się pożreć. I faktycznie cos w tym jest 😍 zalezy mi na Nim, a Jemu na mnie. 

Edytowano przez Niburdiama
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Niby normalny napisał:

NIe wiem dla mnie to jakieś niezrozumiałe jest.

tez bylo to niezrozumiale dla mnie jak ludzie mówili o glebokich spojrzeniach, jak spojrzenie moze byc głębokie? 🤔

Az kiedys rozmawialam ze swoim kochanym, a On tak patrzyl i patrzyl, odczulam to jako bardzo przyjemne uczucie, sprawiało mi to przyjemnosc i tez jakos nie mogłam oderwac wzroku i wtedy zrozumialam co znaczy głębokie spojrzenie

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Niburdiama napisał:

Ja po prostu nie mogę tego pojac jak można zakochac sie w kims, kogo sie wlasciwie nie zna od samego patrzenia ? 

Można jeśli wygląda sie jak ja 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×