Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Niburdiama

Rozsmiesza mnie to jak w nocy ida kobity

Polecane posty

nawalone jak szpaki i krzycza pod oknami siarczyście klnac 😃

Ach dozylam pieknych czasów, gdzie kobiety zachowują się jak mezczyzni i wracają naprane do domu i niczym nie przejmuja 😃 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu

Czyżby lekka zazdrość, że to nie Ty na ich miejscu dobrze się bawiłaś? I zamiast tańczyć na ulicy, musiałaś dzisiaj 5 godzin sama z  własnym odbiciem? W ogóle i tak szacun za aktywność, większość kobiet nawet nie pomyśli żeby ruszyć swoją nadwagą, a co dopiero w tańcu, dla samej siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Druhu napisał:

Czyżby lekka zazdrość, że to nie Ty na ich miejscu dobrze się bawiłaś? I zamiast tańczyć na ulicy, musiałaś dzisiaj 5 godzin sama z  własnym odbiciem? W ogóle i tak szacun za aktywność, większość kobiet nawet nie pomyśli żeby ruszyć swoją nadwagą, a co dopiero w tańcu, dla samej siebie.

Brakowało tam jeszcze tylko cygra 😁

Wprost przeciwnie,bardzo mi się to podoba, ze robia, co chca, to co kiedys tylko faceci mogli 😁 

Chcialam byc piosenkarka to wiadoma sprawa ze i taniec wchodzi w grę. 😎

 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

Wprost przeciwnie,bardzo mi się to podoba, ze robia, co chca, to co kiedys tylko faceci mogli 😁

Skąd w ogóle pomysł że kobiety były kiedyś lepsze? Kiedy, gdzie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Druhu napisał:

Skąd w ogóle pomysł że kobiety były kiedyś lepsze? Kiedy, gdzie? 

w dawnych czasach to było nieobyczajne, zeby obcy facet podszedl na ulicy i podrywal kobiete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za moich czasów jak chłopakowi podobala sie dziewczyna to chcąc jej okazac uczucia pisal listy takie z papieru. Albo w moich kręgach? W Twoich nie?

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu

Do ciebie napisałem na pw, bo mnie ogranicza przestrzeń i możliwości. Ale normalnie jak to sobie wyobrażasz, cześć Niburdiama,  masz świetnie ułożoną fryzurę, daj mi do siebie numer, bo chcę do Ciebie list napisać i powiedzieć, co myślę  na Twój widok, który wole sobie  przez monitor wyobrażać zamiast tu i teraz jechać z Tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Druhu napisał:

Do ciebie napisałem na pw, bo mnie ogranicza przestrzeń i możliwości. Ale normalnie jak to sobie wyobrażasz, cześć Niburdiama,  masz świetnie ułożoną fryzurę, daj mi do siebie numer, bo chcę do Ciebie list napisać i powiedzieć, co myślę  na Twój widok, który wole sobie  przez monitor wyobrażać zamiast tu i teraz jechać z Tobą?

Za moich czasow faceci pisali do mnie listy milosne. I tak wyglądał podryw, ale czasy sie zmieniły i teraz ludzie juz nie wiedza co wymyślić, żeby podrywac i przechodzą samych siebie. Hula era netu i juz nikt nie pamieta co to papier. To stare i niemodne i modne jest napisac do laski: hej jestes piekna, będę po Ciebie o 20.00. Coraz szybsze podrywy, coraz dziwniejsze i jakoś malo rojal i mało lakszeri. 

Mam wyłączony priv.

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mentalnie nie jestem z "tych" czasow, trochę mnie to bawi. Ogólnie nie lubie dziadowskiego podrywu 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu

Ale ty oczekujesz, że dalej ktoś będzie do Ciebie pisał, jakby to miało niby przebiegać? Napisz krótki scenariusz wydarzeń.  Innych form nawiązywania kontaktów nie akceptujesz? Co jest złego w powiedzeniu kobiecie czegoś miłego w kolejce u lekarza? Ważniejsze miejsce od tego kto i co ma do powiedzenia, dobrze rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Druhu napisał:

Ale ty oczekujesz, że dalej ktoś będzie do Ciebie pisał, jakby to miało niby przebiegać? Napisz krótki scenariusz wydarzeń.  Innych form nawiązywania kontaktów nie akceptujesz? Co jest złego w powiedzeniu kobiecie czegoś miłego w kolejce u lekarza? Ważniejsze miejsce od tego kto i co ma do powiedzenia, dobrze rozumiem?

Tego właśnie oczekuje, traktowania rojal.

Ja nie będę nikomu ułatwiać zadania.

Niech uzyje kreatywności i zrobi to z klasa.

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
2 minuty temu, Niburdiama napisał:

Tego właśnie oczekuje, traktowania rojal premium.

Z jakim skutkiem? Po owocach, a raczej ilości czasu i postów je poznacie XDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Druhu napisał:

Z jakim skutkiem? Po owocach, a raczej ilości czasu i postów je poznacie XDDDD

Ja jestem zadowolona, bo wyeliminowałam dziadowskie podrywy. A mój men moze i napisze do mnie list 💌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi nie potrzeba wszystkich mezczyzn swiata, tylko jednego zdolniachy, przy którym strace pewność siebie. I tak się stało, target zdobyty. V

A druga sprawa, a co dziwnego jest w napisaniu listu? 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
7 minut temu, Niburdiama napisał:

Ja nie będę nikomu ułatwiać zadania.

Czyli podrzucanie kłód pod nogi od początku i torepedowanko zamiast współpracy. Można i tak, pod warunkiem że masz dużo sytuacji do wykazywania się swoimi uprzedzeniami. Na listy bym raczej nie liczył, chyba że z rachunkami od starszego pana w czapce z daszkiem z uwodzicielskim napisem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Druhu napisał:

Czyli podrzucanie kłód pod nogi od początku i torepedowanko zamiast współpracy. Można i tak, pod warunkiem że masz dużo sytuacji do wykazywania się swoimi uprzedzeniami. Na listy bym raczej nie liczył, chyba że z rachunkami od starszego pana w czapce z daszkiem z uwodzicielskim napisem. 

Widzisz, a jednak znalazl sie taki rycerz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
4 minuty temu, Niburdiama napisał:

A druga sprawa, a co dziwnego jest w napisaniu listu? 

Wiesz w związku takie krótkie można kobiecie zostawiać na stole do kawy. To Ty mi wytłumacz że zamiast dialogu, lepszej synchronizacji oczu, ciała, wolisz czytać wiersze zamiast w twarz lepiej wybrzmieć swoimi myślami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to mozna miec wrazenie w obecnych czasach, ze kazdy każdego ma w zadku. I za chwileczkę, za momencik juz smali cholewy do kogos innego, ale nawet nie po uczucia tylko, żeby się rozerwać. I co z tego masz? Ja przynajmniej mam listy, w których ktos kiedys o mnie ciepło myslal, a Ty?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Druhu napisał:

Wiesz w związku takie krótkie można kobiecie zostawiać na stole do kawy. To Ty mi wytłumacz że zamiast dialogu, lepszej synchronizacji oczu, ciała, wolisz czytać wiersze zamiast w twarz lepiej wybrzmieć swoimi myślami. 

Jakoś bardziej mnie to kreci,taki rojal stajl. I co Ci poradzę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak ktos mowi do mnie: jestes sliczna, bajeczna, a cos tam to zbiera mi się na wymioty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

A jak ktos mowi do mnie: jestes sliczna, bajeczna, a cos tam to zbiera mi się na wymioty. 

Bo nie lubisz kłamstwa  i wiesz że to nieprawda? XDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak. Wole czytac wiersze, wole stworzyc posag, wole zaprojektować cos, wole przekazać uczucia w formie niewerbalnej nie używając slow: kocham Cie. Taki typ. I co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Druhu napisał:

Bo nie lubisz kłamstwa  i wiesz że to nieprawda? XDDD

bo to jest tanie i nie wymaga wysiłku. Każda Ci moze powiedziec, ze jestes super, ale nie kazda moze dla Ciebie cos zrobic, wysilić się right?

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
3 minuty temu, Niburdiama napisał:

Dokladnie tak. Wole czytac wiersze, wole stworzyc posag, wole zaprojektować cos, wole przekazać uczucia w formie niewerbalnej nie używając slow: kocham Cie. Taki typ. I co Ty na to?

Najpierw ustalmy za co ktoś miałby Cię kochać.  A dopiero potem dlaczego w formie papierowej, co ty papierowym tygrysem jesteś? Co ty chcesz projektować? 

Edytowano przez Druhu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Druhu napisał:

Najpierw ustalmy za co ktoś miałby Cię kochać.  A dopiero potem dlaczego w formie papierowej, co ty papierowym tygrysem jesteś? Co ty chcesz projektować? 

Tez zastanawiałam się za co ktos moglby mnie kochać

I dotarło do mnie, że za nic, po prostu stalo sie i sie zakochal i mu zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Ciebie za co? Za wysublimowany podryw i romantyczne karteczki na stole od kawy pt kurczak jest w lodowce? 🤭

A moze i jestem papierowym tygrysem w zlote prążki? 🤔

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

A Ciebie za co? Za wysublimimowany podryw i romantyczne karteczki na stole od kawy pt kurczak jest w lodowce? 🤭

Bez przesady, miałem na myśli listę zakupów jakie ma zrobić.

Aha, ktoś Cię kocha, a ty z listów nie wywnioskować za co, ale jesteś pewna że tak jest.  Nie szkoda Ci życia na przestrzeń papierową? Może trochę się przesuń i zrób miejsce na rzeczywistość, tam najlepiej podobno potwierdza, sprawdza się to co czujemy, myślimy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Bizuterie moge zaprojektować 😎

Pewnie z papieru XDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×