Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Niburdiama

Rozsmiesza mnie to jak w nocy ida kobity

Polecane posty

2 minuty temu, Druhu napisał:

Bez przesady, miałem na myśli listę zakupów jakie ma zrobić.

Aha, ktoś Cię kocha, a ty z listów nie wywnioskować za co, ale jesteś pewna że tak jest.  Nie szkoda Ci życia na przestrzeń papierową? Może trochę się przesuń i zrób miejsce na rzeczywistość, tam najlepiej podobno potwierdza, sprawdza się to co czujemy, myślimy. 

Jestes jak ten facet z kolejki u lekarza co powiedzialby: chce Pania za zone, to co może skoczymy do mnie na herbatke, zeby uskutecznić te dzisiejsze zareczyny? Tak podrywasz? Po co sie cyngolic jak można od razu wywalić karteczke na ławe z kawa 🤭 tak to sobie imaginujesz? 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Druhu napisał:

Pewnie z papieru XDDDDD

W sumie jak tak mysle. To moglby być hit sezonu 🤭 gdyby ja ladnie umalować i nieco usztywnić...

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

Jestes jak ten facet z kolejki u lekarza co powiedzialby: chce Pania za zone, to co może skoczymy do mnie na herbatke, zeby uskutecznić te dzisiejsze zareczyny? Tak podrywasz? 

Pytasz mnie czy jestem nieskuteczny wedle twojego podejścia i pierwszych słów do nieznajomej? Dobrze, że nie jesteś facetem, bo z takimi tekstami długo byś czekała na listy od pięknych nieznajomych 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Druhu napisał:

Pytasz mnie czy jestem nieskuteczny wedle twojego podejścia i pierwszych słów do nieznajomej? Dobrze, że nie jesteś facetem, bo z takimi tekstami długo byś czekała na listy od pięknych nieznajomych 😜

Takim mezczyznom wysyłałabym kwiaty w kolorze różowym 😎

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

Takim mezczyznom wysyłałabym kwiaty w kolorze różowym 😎

Zawsze myślałem że to kobietom się wysyła, ale możesz być pierwsza, tylko czerwone wolę i dużo. Plus obowiązkowo obrączkę z orgiami 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skadze bardzo skuteczny. Każda kobieta marzy o tym, żeby zostać poderwana w kolejce do lekarza. W koncu chodzi by być ze sobą w zdrowiu i chorobie 🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Druhu napisał:

Zawsze myślałem że to kobietom się wysyła, ale możesz być pierwsza, tylko czerwone wolę i dużo. Plus obowiązkowo obrączkę z orgiami 😉

Nie zajarzyłeś joke, ale może to i dobrze, bo bys sie jeszcze obraził lub rozpłakał 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

obrączkę to z automatu, obok automat z kawa, przeciez nie jestes wymagajacy ? I od razu goraca kawa na goraca lawe czy ławe, whatever. To Cie satysfakcjonuje?

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu

Ej, dobra idę, bo miałem książkę dokończyć a tracę czas na głupoty, które nigdzie mnie nie prowadzą. Właśnie, gdzie ty chcesz mnie w tej rozmowie zaprowadzić? Do odręcznego pisania listów?  Takie tylko w związku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Druhu napisał:

Ej, dobra idę, bo miałem książkę dokończyć a tracę czas na głupoty, które nigdzie mnie nie prowadzą. Właśnie, gdzie ty chcesz mnie w tej rozmowie zaprowadzić? Do odręcznego pisania listów?  Takie tylko w związku. 

Wiedzialam, że walniesz focha. Miekki z Ciebie zawodnik dla takiej matrony jak ja 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
2 minuty temu, Niburdiama napisał:

obrączkę to z automatu, obok automat z kawa, przeciez nie jestes wymagajacy ? I od razu goraca kawa na goraca lawe czy ławe, whatever. To Cie satysfakcjonuje?

Kawa, coś słodkiego, do tego twój uśmiech i to co masz do powiedzenia, na początek wystarczy. Oświadczysz się kiedy indziej 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Druhu napisał:

Kawa, coś słodkiego, do tego twój uśmiech i to co masz do powiedzenia, na początek wystarczy. Oświadczysz się kiedy indziej 😜

A ksiazki papierowe? Bo jak nie są papierowe to raczej się nie oswiadcze. Właśnie tez zastanawiam się dlaczego chcesz poderwac zajeta, ale może zakazany owoc smakuje Ci lepiej? 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale zaspokoje Twoja ciekawosc z początku topiku zanim zaśniesz nad ksiazka. Otóż nie chcialam nigdy byc czyjas zona, ani nawet zakochac sie, kojarzyło mi się to z więzieniem. Stad dziadowskie podrywy tylko umacniały we mnie te niechec do mezczyzn, ze potrzebują kobiety tylko i wyłącznie, zeby ja spetac i zawlec do siebie, tanio wymietosic i poczuc mesko. Taka wizja napawała mnie wstrętem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale kiedy na horyzoncie pojawia się godny "przeciwnik" to jest nawet całkiem sexy te werbalne "zapasy". Huh On mnie spetał mentalnie bardzo dawno temu, ale nie chciałam, zeby wiedzial o tym, az pękł. Zrobil dla mnie naprawde wiele, doceniam to. Jest przyjacielem, ale też kims wiecej, ponieważ szanuje Go i wyobrazam sobie wspolne zycie razem. Nie, nie chciałam się zakochac, ale stalo sie. I dziwnie mi z ta mysla, ze mezczyzna mnie kocha. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pękł tzn. wiem, ze moge mu wejść na glowe, zdradzic Go i zrobić z Nim co zechce, a On i tak będzie mnie kochał 😎i to jest teraz moja odpowiedzialność, zeby tego nie zepsuc i Go nie zranić. Poddał się. A ja mam go w garści. 

To niesamowite ❤opętałam Go. 

I o to chodziło. 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasciwie mialam w planach chodzenie z cygrem pod oknami i hałasowanie jak te dziewczyny i robienie tego, co wolno tylko mezczyznom kiedys bylo, whatever ale rycerz przyjechal na koniu i zapytał czy zechce wyświadczyć mu te przyjemnosc i wsiądę razem z Nim, ale zaczęłam kaprysić, że nie ma tam wygodnej sofy i raczej nie wsiądę na konia. A On tak podchodzil i tak mnie częstował spojrzeniami głębokimi i oferował ciasteczko. A ja jestem trochę łasa na ciasteczko i tak powolutku powolutku zaczęłam za Nim tesknic, zeby znowu zaproponowal ciasteczko i ze juz nie bede krecic nosem. I znowu zaczęłam krecic nosem. 😎 Az w koncu pękł i wtedy zrozumialam, ze dotknęłam bottom line i ze juz trzeba dorosnąć i stanąć na wysokosci zadania i ustatkować się, bo mezczyzna mnie kocha. I trochę obawiam się tego wyzwania czy będę dobra zona i mama.

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×