Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Peppa30

Fatalne cialo czy da sie cos z tym zrobić?

Polecane posty

Witajcie . Mam 29 lat i tragiczny cellulit, masuję  nogi bankach chińska  i rękawicą.  Dodam że  ważę  w normie  i od miesiąca  ćwiczę  5 dni w tygodniu  po 30 -40 minut.  Cellulit jaki był  taki jest a ludzie mówią  mi że  jestem zgrabna tylko jak zdejmuje ubranie to jest rozczarowanie. Czy któraś  z was miala do czynienia  z tak zaawansowanym cellulitem??? 

https://zapodaj.net/f3af026657276.jpg.html

Tutaj wklejam fotę Nóg  od tyłu 

Edytowano przez Peppa30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wyeliminuj sol z jadlospisu. Sol zatrzymuje wode w organizmie,a celulit moze byc wodny.

Bylam troche mlodsza od Cb gdy mialam cos podobnego,ale jakos nie przeszkadzalo mi to. Maz zachorowal,musielismy oduczyc sie jest soli.Kaszy,ryzu,makaronu solic nie trzeba. Przy zmiemniakach czy miesie czuc brak soli,ale zawsze mozna posolic polowe mniej,a do niesolomego idzie przywyknac choc bywato trudne. Sypie za to do wszystkiego duzo poetruszki suszonej.

Dzis mam 35 lat i celulit sam zniknal bez kremow,masazerow i innych dziwactw. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy, ze bedziesz cwiczyla co 2-gi dzien, rower jest swietny. Zamiast rekawica masuj sie dosyc mocno ruchami okreznymi szczotka najlepiej codziennie namydlona pod prysznicem. Pierwsze efekty powinny byc widoczne po 3 m-cach, nie zniechecaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×