Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ZosiaZosiaZosia

Moja córka - notatki z e-lekcji

Polecane posty

Witam, mam córkę w 7 klasie. Oczywiście ma lekcje zdalne. Ja jestem w pracy, mój mąż też więc moja córka zostaje sama w domu w poniedziałki wtorki  środy oraz piątki. W czwartek mój mąż ma wolne zawsze od pracy. Ale wracając do tematu, mam wrażenie, że moja córka robi kompletnie co innego. Np. ogląda filmy, leży na łóżku, albo najgorzej chodzi po mieszkaniu. W jej zeszytach nie ma żadnych notatek. Zrobiliśmy jej wczoraj awanturę, bo tak, mój mąż siedzi nad jej nauką, pisze za nią sprawdziany, kartkówki z chemii fizyki matematyki, biologii itp. A ona chodzi gada sama do siebie i jeszcze się śmieje. Nie wiem co już robić pomocy. 

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak a potem się dziwić, że dziecko nic nie robi, jak wy za nią wszystko robicie, prace domowe na pewno też. A wasza córka za niespełna rok pisze egzamin 8-klasisty, wybiera szkołę średnią, i co? Twój mąż też wtedy przyjdzie i napisze za nią? No chyba nie. Ona po prostu idzie na łatwiznę, bo wie, że za nią wszystko zrobicie. Musicie przestać za nią to wszystko robić. Macie swoją pracę, ona powinna poradzić sobie już sama. 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, ZosiaZosiaZosia napisał:

No ale ona by dostawała 1 gdybyśmy jej nie pomagali.

To by kiblowała, proste nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zachowanie i podejście waszej córki do nauki to tylko i wyłącznie wasza wina. Robicie jej ogromną krzywdę. Współczuję dziewczynie.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ZosiaZosiaZosia napisał:

No ale ona by dostawała 1 gdybyśmy jej nie pomagali.

W końcu i tak dzieci wrócą do szkoły. I co? Wtedy tatuś nie będzie mógł pomagać... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To beda jej jedynki. Niestety musi nauczyc sie ze bedzie ponosic konsekwencje Przestancie jej pomagac , w najgorszym wypadku nie zda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz się pogodzić z faktem, że twoja córka jest głupią tumanicą.

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie nauczysz jej odpowiedzialności ani szacunku do was jeśli będziesz odrabiać za nią lekcje. Niech zbiera jedynki,w końcu się opamięta i będzie musiała odrobić. Co może się stać poza tym że skończy z niską średnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×