Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
magdabryy

Rywalka czy nie

Polecane posty

2 minuty temu, magdabryy napisał:

to znaczy rozmowa obnaży jego prawdziwe intencje?

Ostatnio rozmawialiśmy o zdradzie  i on mówi jednoznacznie, że dla niego nie ma żadnego wytłumaczenia.

jesli go przycisniesz to, po czasie byc moze wykona krok w strone kolezanki ktory obnazy jego intencje

rozmowa sie nie zda na nic, to co chodzi mu po glowie pewnie by ci sie nie spodobalo

a on o tym wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, magdabryy napisał:

Ostatnio rozmawialiśmy o zdradzie  i on mówi jednoznacznie, że dla niego nie ma żadnego wytłumaczenia.

A co ma mówić?

Mówi to co byś chcała usłyszeć. 

Przecież nie powie ci że ma na tamtą ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, 84Michal84 napisał:

jesli go przycisniesz to, po czasie byc moze wykona krok w strone kolezanki ktory obnazy jego intencje

rozmowa sie nie zda na nic, to co chodzi mu po glowie pewnie by ci sie nie spodobalo

a on o tym wie

czyli co pozostaje mi tylko czekać aż coś zrobi?

Powiedział mi też, że jeśli pojawiłaby się rzeczywiście taka sytuacja, w której byłby zainteresowany kimś to potrafiłby tą osobę odsunąć.
Czyli co to albo to nic poważnego albo kłamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, magdabryy napisał:

Czyli co to albo to nic poważnego albo kłamie.

tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nic pozostaje mi tylko czekać, aż sytuacja się rozwiąże. Tzn. jeśli ta dziewczyna dostanie prace to będzie to proste dla niego żeby utrzymać kontakt. Jeśli jednak ona nie dostanie tej pracy to i tak będzie im się ciężko spotykać czy komunikować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam ze trochę przesadzasz. Przecież nie piszą ze sobą itp. Ja od czasu do czasu bym sprawdziła komputer czy coś (bo jestem bardzo kontrolująca) ale raczej nie wałkowalabym tego tematu wiecej. 
Masz niskie poczucie własnej wartości- popracuj nad tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Lulu9 napisał:

Ja uważam ze trochę przesadzasz. Przecież nie piszą ze sobą itp. Ja od czasu do czasu bym sprawdziła komputer czy coś (bo jestem bardzo kontrolująca) ale raczej nie wałkowalabym tego tematu wiecej. 
Masz niskie poczucie własnej wartości- popracuj nad tym.

Pewnie przesadzam, aktualnie jestem na terapii. Pracuje nad tym, ale niestety nie jest to takie proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, magdabryy napisał:

Pewnie przesadzam, aktualnie jestem na terapii. Pracuje nad tym, ale niestety nie jest to takie proste.

Super, ze zdajesz sobie sprawę z problemu. Rozumiem, że nie jest to proste. Powodzenia w pracy nad sobą ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×