Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Revien

Co Wy sądzicie na temat takiego faceta ?

Polecane posty

Co sądzę?

Uważam, że każdy powinien trafić na swojego odpowiednika - w płci przeciwnej.. tyle 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie czytałam całości ale wydaje mi się że totalnie zwariował z samotności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Revien napisał:

Czyli jednak Leno ? 🙂 Ostrożnie bo ostrożnie, ale zgodziłabyś się chociaż z samej ciekawości ? 🙂

Nie pisałam o sobie bo nie odzwiedzam takich portali ale gdybym utrzymywała dłuższy kontakt pisemny byłabym ciekawa jak wygląda osoba z którą piszę .Co w tym dziwnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się do kogo to napisał? Czy to tylko interesująca fantazja opisująca zauroczenie, mająca na celu zainteresowanie innych Kobiet? Wtedy jest to pewien rodzaj manipulacji. 

Przecież gdyby mu na tym zależało to napisał by do tej jedynej , wymarzonej i pewnie doczekał by odpowiedzi. Przecież kliknęła go w Bingo. Być może zwiedzili by Warszawę wieczorową porą, może nie tylko raz. Aktualnie bary karaoke zamknięte, ale spacer chyba wchodzi w grę, gwiazdy istnieją. Romantyczny wieczór bywa możliwy i to nie jeden.

Jest jeszcze jedno małe ale, on chciałby aby inni mu zazdrościli, że idzie za rękę z piękną kobietą. Że mu się udało. Wieczór skończony, co dalej? Jeżeli ona też się zauroczy? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
Przed chwilą, Trełka i już napisał:

Być może zwiedzili by Warszawę wieczorową porą, może nie tylko raz. Aktualnie bary karaoke zamknięte, ale spacer chyba wchodzi w grę, gwiazdy istnieją. Romantyczny wieczór bywa możliwy i to nie jeden.

W filmie chyba przed telewizorem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
1 minutę temu, Trełka i już napisał:

Jest jeszcze jedno małe ale, on chciałby aby inni mu zazdrościli, że idzie za rękę z piękną kobietą.

Nie wiem jak można być o coś zazdrosnym, nigdy nie czułem tego stanu nawet przez chwilę. Nie wiem skąd inni to czerpią i w jakim celu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
Przed chwilą, Trełka i już napisał:

Może i tak, zależy od programu.

Tobie się epoki pomyliły. Dziś nikogo nie interesują gwiazdy, chyba że na parkiecie w polsacie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drutu, z tą zazdroscìą to jest właśnie dziwne. No bo iść z kimś na spacer żeby inni zazdrościli. Przecież ludzie nie zazdroszczą jak widzą parę idącą za rękę. Każdy ma swoje sprawy i raczej uważa to za normalne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
6 minut temu, Trełka i już napisał:

I tu się mylisz Druhu. Są tacy których interesują. Astronomowie, Astrolodzy i amatorzy.

Ty mówisz o spacerze czy spotkaniu w planetarium? W kosmos bym cię posłał gdyby się dało 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
3 minuty temu, Trełka i już napisał:

Drutu, z tą zazdroscìą to jest właśnie dziwne. No bo iść z kimś na spacer żeby inni zazdrościli. Przecież ludzie nie zazdroszczą jak widzą parę idącą za rękę. Każdy ma swoje sprawy i raczej uważa to za normalne. 

Z tego co zrozumiałem to sama sugerowałaś chwalenie się facetem żeby inni zazdrościli. Pewnie są tacy którym skacze coś w układzie nerwowym na widok fajnej pary, że to nie są na ich miejscu. Przypomnij sobie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie Druhu, cytat brzmi. 

Jest jeszcze jedno małe ale, on chciałby aby inni mu zazdrościli, że idzie za rękę z piękną kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Móc wziąć Cię za rękę i pospacerować z Tobą w ciepły, letni wieczór nadwiślańskimi bulwarami. Rozkoszując się zazdrosnymi spojrzeniami innych mężczyzn ... 

Wolałabym żeby rozkoszował się jej towarzystwem,, a nie zazdrosnymi spojrzeniami innych mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
4 minuty temu, Trełka i już napisał:

Druhu kochany, móc wziąć Cię za rękę i pospacerować z Tobą w ciepły, letni wieczór nadwiślańskimi bulwarami.

Ochłoń. A swoją drogą, o ciebie nie można być zazdrosnym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
21 minut temu, Trełka i już napisał:

 Ale temat nie Ciebie dotyczy. 

No nie, nie poszedłbym z Tobą na randkę. Wziąłbym cię gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×