Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Dziewczyny bardzo proszę o pomoc,mam nadzieję,że licznie odpowiecie. Podoba mi się pewna dziewczyna,ona jest bardzo wycofana,raz potrafi ze mną normalnie porozmawiać i patrzeć się cały czas na mnie,a raz całkowicie mnie zlewa. Wpadłem na pomysł czy nie zostawić jej kwiatka za wycieraczką samochodu oczywiście z bilecikiem , z którego się dowie,że to ode mnie. Osobiście jakbym jej dał to się speszy,a ja chce dozować napięcie. Jak Wy byście zareagowały na takie coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Sofi napisał:

very romantic

@sofi Ja z nią razem pracuje,akurat ja jutro mam wolne a chce specjalnie przyjechać i to zrobić,mam nadzieję,że nie uzna mnie za psychopatę xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Johnny22 napisał:

@sofi Ja z nią razem pracuje,akurat ja jutro mam wolne a chce specjalnie przyjechać i to zrobić,mam nadzieję,że nie uzna mnie za psychopatę xd

...no wiesz...zależy co będzie w liściku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Sofi napisał:

...no wiesz...zależy co będzie w liściku...

@sofi chce jej tylko życzyć miłego wieczoru i oczywiście się podpisać,na drugi dzień będziemy się widzieć w pracy. Chyba że może masz pomysł co napisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Johnny22 napisał:

Dziewczyny bardzo proszę o pomoc,mam nadzieję,że licznie odpowiecie. Podoba mi się pewna dziewczyna,ona jest bardzo wycofana,raz potrafi ze mną normalnie porozmawiać i patrzeć się cały czas na mnie,a raz całkowicie mnie zlewa. Wpadłem na pomysł czy nie zostawić jej kwiatka za wycieraczką samochodu oczywiście z bilecikiem , z którego się dowie,że to ode mnie. Osobiście jakbym jej dał to się speszy,a ja chce dozować napięcie. Jak Wy byście zareagowały na takie coś ?

To bardzo dobry pomysł, jeżeli nie jest pewna Twoich uczuć, taki gest powinien ją przekonać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Miaina napisał:

To bardzo dobry pomysł, jeżeli nie jest pewna Twoich uczuć, taki gest powinien ją przekonać:)

@Miaina no albo w lewo albo w prawo,albo się ucieszy albo mnie wyśmieje i to będzie koniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł może fajny ale jeszcze trzeba mieć pewność że tylko ona tym samochodem jeździ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, LenaN napisał:

Pomysł może fajny ale jeszcze trzeba mieć pewność że tylko ona tym samochodem jeździ 

100 %|widziałem jak do niego wsiadała,poza tym razem pracujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Johnny22 napisał:

100 %|widziałem jak do niego wsiadała,poza tym razem pracujemy

Jeśli jesteś pewny bo różnie bywa .Najpierw się upewnij chociaż nie    wiem czy to dobry pomysł .Sam chyba ją lepiej znasz jak razem pracujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, LenaN napisał:

Jeśli jesteś pewny bo różnie bywa .Najpierw się upewnij chociaż nie    wiem czy to dobry pomysł .Sam chyba ją lepiej znasz jak razem pracujecie

Ale nie wiesz czy dobry pomysł te kwiaty czy to,że jestem pewny tego samochodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tego wątpię by była wycofana a raczej czeka aż wreszcie się ruszysz. To ty interpretujesz to jako wycofanie. Nie wiadomo kiedy jej się znudzi czekanie aż coś zrobisz. Raczej nie będzie za długo czekać.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Johnny22 napisał:

Ale nie wiesz czy dobry pomysł te kwiaty czy to,że jestem pewny tego samochodu?

Zależy od tej kobiety może nie lubi takich scen trudno powiedzieć. Trochę to ryzykowne lepiej przemyśl wszystko za i przeciw bo może to przynieść inny efekt niż oczekujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest zbyt ważne co zrobisz byle zbyt głupie czy kłopotliwe dla niej nie było. Ważniejsze jest samo działanie skoro ona okazuje ci swoje zainteresowanie. Nie dzieł włosa na czworo, tym to już ona się zajmie 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Johnny22 napisał:

@Miaina no albo w lewo albo w prawo,albo się ucieszy albo mnie wyśmieje i to będzie koniec...

Przecież nie prosisz ją o rękę, tylko życzysz miłego wieczoru. Za co tu wyśmiewać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Miaina napisał:

Przecież nie prosisz ją o rękę, tylko życzysz miłego wieczoru. Za co tu wyśmiewać?

Gorzej jeśli się speszy,że ma takie coś za wycieraczką i uzna,że to przegięcie pały,nie wiem czy jej się to spodoba czy ją to wkur.i,to jest akcja idź na całość

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Johnny22 napisał:

Gorzej jeśli się speszy,że ma takie coś za wycieraczką i uzna,że to przegięcie pały,nie wiem czy jej się to spodoba czy ją to wkur.i,to jest akcja idź na całość

Żeby coś takiego zrobić to najpierw trzeba mieć pewność że nie sprawi się tej osobie problemu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Johnny22 napisał:

Gorzej jeśli się speszy,że ma takie coś za wycieraczką i uzna,że to przegięcie pały,nie wiem czy jej się to spodoba czy ją to wkur.i,to jest akcja idź na całość

Gdyby to była bomba to owszem przegiąłbyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, LenaN napisał:

Żeby coś takiego zrobić to najpierw trzeba mieć pewność że nie sprawi się tej osobie problemu 

Jaki problem? Bosz, biedny kwiatek😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Miaina napisał:

Jaki problem? Bosz, biedny kwiatek😴

Każdy ma prawo myśleć inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, LenaN napisał:

Każdy ma prawo myśleć inaczej

Jasne, kwiatek myśli że nie chce być problemem😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Miaina napisał:

Jasne, kwiatek myśli że nie chce być problemem😉

Widać że nie rozumiemy się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, LenaN napisał:

Widać że nie rozumiemy się 

Bicie piany kwiatkiem😂 Lecą, bo muszę😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Miaina napisał:

Bicie piany kwiatkiem😂 Lecą, bo muszę😉

Nie odpowiadam na głupie teksty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
2 godziny temu, Misiowie puszyści napisał:

Głupi pomysł, kobiety lubią romantyków ale tylko w książkach i filmach. W rzeczywistości nie przepadają za nimi.

Dokładnie,  one chcą orgazmu a nie kwiatów. Lady S, potwierdzi 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ,naprawdę dostać kwiatka to problem? będziecie za czas jakiś konsultować czy podrapać się po dupie. Miły wieczór to by był z Tobą .

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko, o ile nie uszkodzi wycieraczki. 😎 w sumie troche dziwne, bo jeżeli to drapiaca roza z kolcami, wiatr zawieje i porysuje lakier to moze nie byc zachwycona 😎 moze kwiatek osobiście jej daj do ręki patrzac w oczy? A karteczka tez moze wyfrunac i pomyślisz, że Ona nie chce, a wiatra ja porwie. I moze to być nieskuteczny sposób nawiązania kontaktu.

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Druhu napisał:

Dokładnie,  one chcą orgazmu a nie kwiatów. Lady S, potwierdzi 😋

Chciałabym orgazm wśród kwiatów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×