Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
navani

Czy spotkał mnie ghosting?

Polecane posty

Od sierpnia się z kimś spotykam. Układało się różnie, były kłótnie, można powiedzieć, że zerwaliśmy w styczniu ale wyglądało na to, że wracamy do siebie, razem spędziliśmy Walentynki. Po czym on niespodziewanie musiał wyjechać za granicę. Pisaliśmy do siebie prawie codziennie, ale przestał się do mnie odzywać po mojej uszczypliwej uwadze na temat jego ex-żony i trwa to już prawie 2 tygodnie.

Napisałam potem dwa razy do niego na messengerze w sposób neutralny ale widzę że wiadomości są dostarczone ale nieodczytane. Nie wiem co o tym myśleć, nie robił czegoś takiego do tej pory. Czy tak właśnie wygląda ghosting czy mu coś się stało? Mam ochotę napisać do wspólnego znajomego czy ma z nim kontakt ale nie chcę wyjść na desperatkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta uszczypliwość polegała na tym, że mu napisałam żeby pozdrowił żonę ode mnie.

Byłam na niego zła bo się okazało że on dopiero będzie się rozwodził podczas gdy ja byłam przekonana że to już dawno ma za sobą.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uwazam, że przeszkadza mu w tobie to, ze tobie przeszkadza w nim, ze ma żonę i ze bedzie ci nadal przeszkadzało, ze bedzie ją miał, bo tak chce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×