Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
niegrzeczny7733

RÓŻNICA WIEKU A SEX

Polecane posty

1 minutę temu, NieprzejrzeniePrzejrzysty napisał:

Sprawy łóżkowe szły rewelacyjnie, po prostu czego innego chcieliśmy poza nim.

Ja chciałem poważnego związku, ona bardziej traktowała mnie jak swój "zaspokajacz" jeśli wiesz co mam na myśli.

Na początku mi to pasowało, ale potem zaczęło przeszkadzać.

Przykro. A teraz odnalazłeś kogoś do poważnego związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, NieprzejrzeniePrzejrzysty napisał:

Przyciskanie do łóżka, trzymanie za nadgarstki, podnoszenie, uciskanie 

Jeszcze kilka innych pomysłów i całkiem dobra zabawa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Lady S napisał:

Przykro. A teraz odnalazłeś kogoś do poważnego związku?

Szukam.

Tak jak pisałem w innych tematach - na portalach randkowych ciężko znaleźć taką kobietę która byłaby zainteresowana związkiem ze mną. Większość traktuje mnie bardziej jako "na jeden raz".

Mogę spytać co jeszcze lubisz w tym BDSM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, niegrzeczny7733 napisał:

Jeszcze kilka innych pomysłów i całkiem dobra zabawa. 

Nie zaprzeczam - bawiłem się przednio.

Mnie też podniecało że ona jest taka malutka i drobniutka przy mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, NieprzejrzeniePrzejrzysty napisał:

Szukam.

Tak jak pisałem w innych tematach - na portalach randkowych ciężko znaleźć taką kobietę która byłaby zainteresowana związkiem ze mną. Większość traktuje mnie bardziej jako "na jeden raz".

Mogę spytać co jeszcze lubisz w tym BDSM?

To w gruncie rzeczy mocno smutne. Mogą Cię chcieć tylko ze względu na atrakcyjny wygląd. Także uważaj, żebyś nie został wykorzystany, bo wydajesz się miły.

Nie mam na razie dużego doświadczenia, zresztą jestem w sumie laikiem w kwestii BDSM, ale wiązanie mi się bardzo podobało. Nóg, rąk, zasłonienie oczu, zakneblowanie. Klapsy to wiadomo. Podduszanie. Zadawanie lekkiego bólu przez zintensyfikowany ścisk różnych partii. Ciągniecie za włosy. Wydawanie rozkazów. Lanie wosku i dotyk kawałkiem lodu po całej skórze, jeśli to się też liczy. Niesamowicie pociągające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Lady S napisał:

To w gruncie rzeczy mocno smutne. Mogą Cię chcieć tylko ze względu na atrakcyjny wygląd. Także uważaj, żebyś nie został wykorzystany, bo wydajesz się miły.

No niestety. Tak też jest w przypadku kobiet, faceci chcą niektóre tylko ze względu na ich wygląd.

Postaram się, dziękuję 🙂

1 minutę temu, Lady S napisał:

Nie mam na razie dużego doświadczenia, zresztą jestem w sumie laikiem w kwestii BDSM, ale wiązanie mi się bardzo podobało. Nóg, rąk, zasłonienie oczu, zakneblowanie. Klapsy to wiadomo. Podduszanie. Zadawanie lekkiego bólu przez zintensyfikowany ścisk różnych partii. Ciągniecie za włosy. Wydawanie rozkazów. Lanie wosku i dotyk kawałkiem lodu po całej skórze, jeśli to się też liczy. Niesamowicie pociągające.

U mnie to były rzeczy głównie z wykorzystaniem siły moich mięśni. Lubiła kiedy jej pokazywałem w jakiś sposób że jestem silniejszy i większy, także jakieś ściskanie, przyduszanie, podnoszenie (lubiła bardzo być podnoszona). Kilka razy sobie uwidziala zapasy, czego nie rozumiałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Lady S napisał:

To w gruncie rzeczy mocno smutne. Mogą Cię chcieć tylko ze względu na atrakcyjny wygląd. Także uważaj, żebyś nie został wykorzystany, bo wydajesz się miły.

Nie mam na razie dużego doświadczenia, zresztą jestem w sumie laikiem w kwestii BDSM, ale wiązanie mi się bardzo podobało. Nóg, rąk, zasłonienie oczu, zakneblowanie. Klapsy to wiadomo. Podduszanie. Zadawanie lekkiego bólu przez zintensyfikowany ścisk różnych partii. Ciągniecie za włosy. Wydawanie rozkazów. Lanie wosku i dotyk kawałkiem lodu po całej skórze, jeśli to się też liczy. Niesamowicie pociągające.

Smutne bo patrzy się teraz głównie na statut osoby a nie jakie reprezentuje wartości, co gorsze działa to w obie strony. 

 

Niewiele jest kobiet które lubią dobrą zabawę i są świadome że takie zabawy mogą sprawić ogromną przyjemność. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, NieprzejrzeniePrzejrzysty napisał:

Kilka razy sobie uwidziala zapasy, czego nie rozumiałem.

Ja to potrafię zrozumieć. Sama lubię taką playful walkę w formie droczenia się. Nieważne, że jestem na straconej pozycji, bo również drobniutka ze mnie istota, lubię samą ideę stawiania komuś oporu. I lubię, jak ktoś go zdusi. Ale czasem lubię to ja być na górze, także różnie jest, różnie. A na pewno zabawnie.

2 minuty temu, niegrzeczny7733 napisał:

Smutne bo patrzy się teraz głównie na statut osoby a nie jakie reprezentuje wartości

Rozwiniesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, niegrzeczny7733 napisał:

Smutne bo patrzy się teraz głównie na statut osoby a nie jakie reprezentuje wartości, co gorsze działa to w obie strony. 

 

Niewiele jest kobiet które lubią dobrą zabawę i są świadome że takie zabawy mogą sprawić ogromną przyjemność. 

Niestety ze względu na to, że większość dziewczyn na portalach randkowych mnie oceniała przez pryzmat wyglądu, wstawiałem zdjęcia na których nie eksponowalem swojej muskulatury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Lady S napisał:

Ja to potrafię zrozumieć. Sama lubię taką playful walkę w formie droczenia się. Nieważne, że jestem na straconej pozycji, bo również drobniutka ze mnie istota, lubię samą ideę stawiania komuś oporu. I lubię, jak ktoś go zdusi. Ale czasem lubię to ja być na górze, także różnie jest, różnie. A na pewno zabawnie.

Playful walka to dobre określenie.

Dla mnie to było dziwne, bo mogłem ją z łatwością pokonać jedną ręką, tudzież przygnieść swoim ciałem do podłogi/łóżka. Ale dawałem jej się chwilę pobawić, tylko po to, żeby opleść ją ramionami w uścisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, NieprzejrzeniePrzejrzysty napisał:

Playful walka to dobre określenie.

Dla mnie to było dziwne, bo mogłem ją z łatwością pokonać jedną ręką, tudzież przygnieść swoim ciałem do podłogi/łóżka. Ale dawałem jej się chwilę pobawić, tylko po to, żeby opleść ją ramionami w uścisku.

W ogóle nic dziwnego w tym nie ma, że jej się to podobało, Przejrzysty. 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, NieprzejrzeniePrzejrzysty napisał:

Możesz wytłumaczyć? Bo dla mnie, faceta, to dziwne 😄

Podniecało ją to, że jest fizycznie dominowana, nie ma w tym nic skomplikowanego ani głębszego. No chyba że się mylę, w końcu nie siedzę w głowie tego dziewczęcia, raczej tylko się domyślam na podstawie mojego przypadku. Mnie pasuje czucie się małą, drobną w ramionach, które mnie obronią. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Lady S napisał:

Podniecało ją to, że jest fizycznie dominowana, nie ma w tym nic skomplikowanego ani głębszego. No chyba że się mylę, w końcu nie siedzę w głowie tego dziewczęcia, raczej tylko się domyślam na podstawie mojego przypadku. Mnie pasuje czucie się małą, drobną w ramionach, które mnie obronią. 

Okej, po prostu nie rozumiałem przyjemności płynącej z bycia zdominowanym fizycznie.

Jako mężczyzna bardziej rozumiem podniecenie płynące z dominowania drobnej, małej dziewczyny 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, NieprzejrzeniePrzejrzysty napisał:

Okej, po prostu nie rozumiałem przyjemności płynącej z bycia zdominowanym fizycznie.

Jako mężczyzna bardziej rozumiem podniecenie płynące z dominowania drobnej, małej dziewczyny 🙂

Trochę to mamy chyba zakodowane w głowie. Choć ja dominowanie drobnej, małej dziewczyny, jak i dobrze zbudowanego faceta również jak najbardziej lubię. 

Edytowano przez Lady S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Lady S napisał:

Rozwiniesz?

Mam na myśli to że jako społeczeństwo patrzymy na to co jest ładne, przyciąga uwagę czyli opakowanie. U faceta to wysportowana sylwetka. sportowe auto i dużo kasy ( oczywiście jako pojęcie względne bo każdy ma własny punkt odniesienia ale idea jest taka sama). 

Względem kobiet chyba nic się nie zmieniło ładna buzka zgrabne ciało itd. 

Patrząc chociaż 10 lat wstecz osobowość miała większe znaczenie a osobowość była bardziej ceniona. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Lady S napisał:

Trochę to mamy chyba zakodowane w głowie. Choć ja dominowanie drobnej, małej dziewczyny, jak i dobrze zbudowanego faceta również jak najbardziej lubię. 

No ja zdecydowanie preferuję dominować, więc nawet jakbyś chciała - wybacz, mnie nie dasz rady zdominować 😉

Szczerze mówiąc zaczynałem się już nawet bać o tę dziewczynę, do jakiego stopnia ona dojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, niegrzeczny7733 napisał:

Patrząc chociaż 10 lat wstecz osobowość miała większe znaczenie a osobowość była bardziej ceniona. 

 

Totalny bullshit w stylu "kiedyś to były czasy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Lady S napisał:

Trochę to mamy chyba zakodowane w głowie. Choć ja dominowanie drobnej, małej dziewczyny, jak i dobrze zbudowanego faceta również jak najbardziej lubię. 

Rozumiem z rozmowy, że ty też należysz do tych mniejszych, drobniejszych kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, NieprzejrzeniePrzejrzysty napisał:

Rozumiem z rozmowy, że ty też należysz do tych mniejszych, drobniejszych kobiet?

 

41 minut temu, Lady S napisał:

również drobniutka ze mnie istota

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Lady S napisał:

 

 

No dobra, faktycznie, przepraszam 🙂

W każdym razie miło że się okazało, że moja była nie była odosobniona w tym.

szczerze mówiąc ,chciałbym mieć poważny związek z osobą o takich preferencjach, o ile faktycznie byłby to związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, PrawiczekPzn napisał:

on zapragnął poważnego związku, z kimś w niepoważnym wieku ...😜
Zaczętego zresztą od niepoważnej rzeczy, bo od d... strony.... 😝

No cóż, chyba masz rację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, PrawiczekPzn napisał:

rację, nie rację,
Teraz sam myślę, jak się wkraść w łaski takich dwóch dziewczyn szukających jednego faceta....

i obawiam się, że mogę nie mieć dość wigoru....

A Romantyzm z nimi może nie zadziałać....

Zastanów się co lubią i to wykorzystaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, PrawiczekPzn napisał:

one lubią BDSM: Masterów BDSMu, a ja raczej różową słodziaśną (słitaśną) dominację 

Nie jestem w tym masterem 😛

1 minutę temu, PrawiczekPzn napisał:

A Ty z jakiego miasta?

Wolałbym nie zdradzać 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, PrawiczekPzn napisał:

ale posture masz już bardziej Masterską niż ja...

Postura nie czyni z nikogo mastera 😉

Choć nie ukrywam że przy takich zabawach moja siła i rozmiary bardzo to urozmaicały.

1 minutę temu, PrawiczekPzn napisał:

one obydwie są z Krakowa

Rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, PrawiczekPzn napisał:

Rozumiem, że raczej Postawa umysłowa, i pożądanie...

To może mam szansę,
tylko pytanie potem czy może mi się udać, że one dwie się we mnie zakochają....

Też. Ale jak wspomniałem - postura, wzrost, siła ułatwiają takie zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×