Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Luki777

Dildo podczas minetki

Polecane posty

Witam czy używanie dildo podczas minetki daje kobiecie wiekszą rozkosz pytam bo chciałbym spróbowac z moją żoną 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Luki777 napisał:

Witam czy używanie dildo podczas minetki daje kobiecie wiekszą rozkosz pytam bo chciałbym spróbowac z moją żoną 😁

w czasie minetki nie ale bywało,  że liżąc łechtaczkę wkładałem do pochwy palec lub dwa palce i pobudzałem w ten sposób p. G

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Luki777 napisał:

Witam czy używanie dildo podczas minetki daje kobiecie wiekszą rozkosz pytam bo chciałbym spróbowac z moją żoną 😁

Spróbuj czegoś oryginalnego. Może gruszka. Jest słodka i soczysta. W trakcie minety możesz przy okazji się posilić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To masz giętkie stawy albo partnerka miała otwór jak krater gejzera na Islandii😂 nie odczuwałeś jakichś uderzeń gorąca w trakcie?😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Sidh`e Santee napisał:

Chyba nigdy kobity nie miałeś. Technika z palcami to zaden wyczyn.

Np fakt nie miałam nigdy kobiety ani w środku ani obok. Miałam różowego za to słonika z porcelany na baterie ale krótko trzymał ładowanie😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Technika?! A ty co kobicie wsadzasz jeszcze tam wiadro z cementem albo pracującą betoniarkę?!😂 np bo palce to za mało i za nudnie. Masz kogos na stałe ? Bo więź z Tobą musi być pewnie nierozerwalna 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, PrawiczekPzn napisał:

A to lizanie łechtaczki, nie należy do minetki?

językiem łechtaczkę palcem p. G

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2021 o 15:20, Luki777 napisał:

Witam czy używanie dildo podczas minetki daje kobiecie wiekszą rozkosz pytam bo chciałbym spróbowac z moją żoną 😁

Nie wiem czy to wieksza i czy na pewno rozkosz,  ale w trakcie minetki powoli wprowadzone dildo powoduje wstrzymanie oddechu i zwiększenie siły zaciskającej pięści na czymś na czym właśnie są zaciskane... ała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Pocahontaz napisał:

Nie ma reguły. Jedne lubią inne nie

Ja uważam, że fajne są rózne dodatkowe wrażenie i urozmaicenia, o ile stopniowane z głową i facet wie co robi.

Bo nie sztuka jest zaopatrzyć się w x narzędzi, skoro nie wie się jak z nich korzystać.

i odwrotnie: jak się umie zrobić użytek z tego co się ma, to nie potrzeba wielu dodatkowych gadżetów 😉 

Nie utrzymuję kontaktów z tymi, które nie lubią... 😉

Nie jestem aż tak wygimnastykowany... 😞

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Pocahontaz napisał:

Czyli co, albo dildo albo p0ożegnanie?

Płytkie...

3 minuty temu, Pocahontaz napisał:

To na 100%mwybrałabym to drugie

To już nie byłoby to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z moich doświadczeń wynika, że jak już zaczną się manipulacje w pochwie, to samo pieszczenie łechtaczki już jest za słabe. Więc albo zabawa z łechtaczką do końca, albo skupienie na pochwie, z pieszczeniem łechtaczki jedynie w newralgicznych kulminacyjnych momentach.

Ponadto zauważyłem, że nadmiar zabawek (bodźców?) wręcz rozprasza. Co Wy na to?

Edytowano przez przegość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2021 o 10:56, przegość napisał:

Z moich doświadczeń wynika, że jak już zaczną się manipulacje w pochwie, to samo pieszczenie łechtaczki już jest za słabe. Więc albo zabawa z łechtaczką do końca, albo skupienie na pochwie, z pieszczeniem łechtaczki jedynie w newralgicznych kulminacyjnych momentach.

Ponadto zauważyłem, że nadmiar zabawek (bodźców?) wręcz rozprasza. Co Wy na to?

Masz rację, minetka plus paluszki w pochwie w zupełności wystarczają. Dodatkowe atrakcje jak dildo czy wibrator prowadzą do mega podniecenia, ale orgazm gdzieś ucieka. Oczywiście piszę tylko za siebie, inne kobiety mogą mieć inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas wielką robotę robi język schłodzony kostkami lodu, zwłaszcza w upalne dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×