Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Amelka3

Brak zainteresowania mną, czy jestem nieatrakcyjna?

Polecane posty

Ludzie, grillujecie ją, zamiast jej pomóc, wyciągacie wnioski z dupy nawet jej nie znając - trochę życzliwości, serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Bartek94 napisał:

Też tak mam w realu, w przestrzeni wirtualnej nieco lepiej, ale i tak ledwo kobieta zauważa, że chcę nawiązać znajomość nieco bliższą niż czysto koleżeńska/przyjacielska, to albo daje mi do zrozumienia, że nic z tego, albo zrywa kontakt xD

Wydaje mi się, że kobiecie należałoby od początku relacji dać znać w jakiś sposób do czego dążysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
1 minutę temu, Lady S napisał:

Osobowość to też atrakcyjność.

Ale nie od niej się wszystko zaczyna. To, że ty pomimo tego jak wyglądasz, przekonałaś mnie niekonwencjonalną osobowością, że nie znaczy, że ten wyjątek potwierdza regułę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Lady S napisał:

To nie dawaj po sobie znać tylko prowadź relację powoli, spokojnie, aby rozwinęła się naturalnym torem i może będzie coś więcej, a może zostaniecie kumplami.

Zazwyczaj tak robię, tylko mam jednego wroga: to kobieca intuicja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Lady S napisał:

Dla jednego pasztet, dla drugiego seks bomba. A z takim myśleniem to nigdy nie będziesz atrakcyjna.

Oj na pewno dla nikogo nie jestem seks bombą 😜 Chciałabym być, ale jak widać brakuje mi wyglądu. Są pewne kanony piękna i kobieta, która się w nie wpisze na pewno będzie rozchwytywana przez facetów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Druhu napisał:

Ale nie od niej się wszystko zaczyna. To, że ty pomimo tego jak wyglądasz, przekonałaś mnie niekonwencjonalną osobowością, że nie znaczy, że ten wyjątek potwierdza regułę. 

Od niej, od niej, bo ciepłym uśmiechem można kogoś przyciągnąć w mgnieniu oka. Otwarty sposób bycia, życzliwość, to wszystko widać od razu i to wszystko może bardzo pomóc w poznaniu kogoś, tak jak tego Autorka chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, PrawiczekPzn napisał:

Czasem nie patrzą bo mogą być onieśmieleni,

Czy muszą robić wszystko by namiotu w spodniach nie dostać...
Czasem nie patrzą bo mówię serio za dużo por.no się na oglądali,
i potem mają problem by spojrzeć kobiecie w oczy, czy na cokolwiek innego...

Byłoby miło gdyby naprawdę tak było 😁 Niestety w moim przypadku rozmowa wygląda tak, że ja próbuję zagadać, a facet odpowiada jedno zdanie na odwal się i potem rozmawia z kimś innym. Wiem, że brzmi to dość chamsko, ale ciągle tego doświadczam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
1 minutę temu, Lady S napisał:

Od niej, od niej, bo ciepłym uśmiechem można kogoś przyciągnąć w mgnieniu oka. Otwarty sposób bycia, życzliwość, to wszystko widać od razu i to wszystko może bardzo pomóc w poznaniu kogoś, tak jak tego Autorka chce.

Po czym poznajesz, że ktoś cię pociąga? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Amelka3 napisał:

Byłoby miło gdyby naprawdę tak było 😁 Niestety w moim przypadku rozmowa wygląda tak, że ja próbuję zagadać, a facet odpowiada jedno zdanie na odwal się i potem rozmawia z kimś innym. Wiem, że brzmi to dość chamsko, ale ciągle tego doświadczam. 

No to już nawet nie jest brak zainteresowania, ale zwyczajne chamstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, NieprzejrzeniePrzejrzysty napisał:

No to już nawet nie jest brak zainteresowania, ale zwyczajne chamstwo.

Jednak to we mnie musi być jakiś error skoro doświadczam tego od liceum, z drobnymi wyjątkami, a dodam, że naprawdę bywałam w różnych środowiskach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Amelka3 napisał:

Jednak to we mnie musi być jakiś error skoro doświadczam tego od liceum, z drobnymi wyjątkami, a dodam, że naprawdę bywałam w różnych środowiskach.

Nie chcę być niemiły ale może sama dajesz się tak traktować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
1 minutę temu, Amelka3 napisał:

Jednak to we mnie musi być jakiś error skoro doświadczam tego od liceum, z drobnymi wyjątkami, a dodam, że naprawdę bywałam w różnych środowiskach.

To zlej temat i odpuść, po co się czymś bezskutecznie zajmować i marnować energię, jak można w tym czasie rozwijać swoje  zainteresowania, swój charakter, a tam na pewno jest co poprawiać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, NieprzejrzeniePrzejrzysty napisał:

Nie chcę być niemiły ale może sama dajesz się tak traktować?

Jako nastolatka to faktycznie pozwalałam się słabo traktować, nawet przez tzw przyjaciółkę. Teraz jednak jestem dorosła, psychikę mam dość silną, a nadal mam niemiłe sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Druhu napisał:

To zlej temat i odpuść, po co się czymś bezskutecznie zajmować i marnować energię, jak można w tym czasie rozwijać swoje  zainteresowania, swój charakter, a tam na pewno jest co poprawiać. 

Tu się zgodzę. Chyba powinnam to olać, skoro nie jest to dla mnie. Wszelkie próby kontaktu z facetami i kolejne odrzucenia najwidoczniej osłabiają mnie psychicznie. Muszę zająć się studiami, potem pracą, nazbierać kasę i olać to wszystko. I tak wszyscy idziemy powoli do grobu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Druhu napisał:

Po czym poznajesz, że ktoś cię pociąga? 

Lgnę ku bliskości z tą osobą, samoistnie się uśmiecham i nie mogę opanować, by nie pozaczepiać. Jeszcze się nie zdarzyło, by ktoś mnie pociągał tylko ze względów na to, jak wygląda, ale przyciąga mnie interesujące spojrzenie, zniuansowana rozmowa i gdy widzę, że ktoś się przy mnie dobrze bawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Amelka3 napisał:

Jako nastolatka to faktycznie pozwalałam się słabo traktować, nawet przez tzw przyjaciółkę. Teraz jednak jestem dorosła, psychikę mam dość silną, a nadal mam niemiłe sytuacje.

Wiesz, podejrzewam że może ludzie widzą że *dajesz* się tak traktować - a przez to sami cię tak traktują.

To przykre, wiem. Ale może spróbuj być bardziej "twarda" - kiedy ktoś jest dla ciebie chamski, musisz odciąć się od takiej osoby, jeśli nie widzisz w niej chęci na zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
5 minut temu, Lady S napisał:

Lgnę ku bliskości z tą osobą, samoistnie się uśmiecham i nie mogę opanować, by nie pozaczepiać. Jeszcze się nie zdarzyło, by ktoś mnie pociągał tylko ze względów na to, jak wygląda, ale przyciąga mnie interesujące spojrzenie, zniuansowana rozmowa i gdy widzę, że ktoś się przy mnie dobrze bawi.

W dwóch zdania określić swoje potrzeby i wymagania,  trochę słabo. "Dobrze bawi", jak jesteś atrakcyjna, to się każdy będzie chciał zabawić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, NieprzejrzeniePrzejrzysty napisał:

Wiesz, podejrzewam że może ludzie widzą że *dajesz* się tak traktować - a przez to sami cię tak traktują.

To przykre, wiem. Ale może spróbuj być bardziej "twarda" - kiedy ktoś jest dla ciebie chamski, musisz odciąć się od takiej osoby, jeśli nie widzisz w niej chęci na zmiany.

Ludzie nie są dla mnie otwarcie chamscy tylko po prostu mnie ignorują. Rozmawiając z facetem, który niezbyt ma ochotę na rozmowę ze mną czuję się jak smród, a wielu facetów tak reagowało na moje zagadanie. Jestem życzliwa, uśmiechnięta, a facet jest skrępowany i mam wrażenie jakby chciał uciec. No, każdy dostałby kompleksów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Druhu napisał:

W dwóch zdania określić swoje potrzeby i wymagania,  trochę słabo. "Dobrze bawi", jak jesteś atrakcyjna, to się każdy będzie chciał zabawić. 

Rozpisywać to ja się wolę Tobie na priv. Nie chodzi mi o dobrą zabawę jako TAKĄ dobrą zabawę, matołku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autorko, są tacy mężczyźni, którzy wolą inicjować kontakty, a gdy robi to kobieta to czują się, jakby im coś zdeptało dumę. Są też Ci uzależnieni od możliwości zabiegania o kogoś, o czyjeś względy. Potem jest większa satysfakcja, gdy w końcu kogoś "zdobędą". Mówiąc bardzo, bardzo brzydko: możesz niektórych odrzucać przez bycie tak przystępną, chętną. Ale to nadal mnie dziwi, że latami cały czas spotykasz się z tymi samymi reakcjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
2 minuty temu, Lady S napisał:

Rozpisywać to ja się wolę Tobie na priv. Nie chodzi mi o dobrą zabawę jako TAKĄ dobrą zabawę, matołku. 

Prawda. Gdyby koleżanka Amelka przedstawiała sobą 30% Twojego charakteru z priv, to siedziałaby teraz z dwójką dzieci, a nie szukała w sobie błędów, domagając się od obcych ludzi lokalizowania ich w sobie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Druhu napisał:

Prawda. Gdyby koleżanka Amelka przedstawiała sobą 30% Twojego charakteru z priv, to siedziałaby teraz z dwójką dzieci, a nie szukała w sobie błędów, domagając się od obcych ludzi lokalizowania ich w sobie. 

Może łaskawie zlokalizujesz drogę na nasze prywatne wiadomości i w końcu się odezwiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Bolek napisał:

są kobiety nieatrakcyjne, grube, do tego zołzy a mają w sobie coś  co przyciąga facetów a że w przyrodzie jest równowaga to niby fajna dziewczyna a ma coś co odpycha i tyle. Jakieś feromony czy coś...

A wiesz, że kiedyś chciałam kupić feromony jednak wszystkie oferty wyglądały jak scam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupowanie feromonów to już w ogóle brzmi jak jakiś odjechany absurd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Bolek napisał:

są kobiety nieatrakcyjne, grube, do tego zołzy a mają w sobie coś  co przyciąga facetów a że w przyrodzie jest równowaga to niby fajna dziewczyna a ma coś co odpycha i tyle. Jakieś feromony czy coś...

No i masz rację, mam sąsiadkę dość mocno otyłą, a ma bardzo przystojnego faceta (Mają z 27-30lat). Są razem od dziesięciu lat, on zakochany w niej po uszy. Zazdroszę jej i naprawdę podziwiam. Musi mieć coś w sobie, że on tak za nią szaleje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
25 minut temu, Bolek napisał:

 do tego zołzy a mają w sobie coś  co przyciąga facetów 

Naoglądałeś się amerykańskich komedii romantycznych i myślisz, że w życiu  przebywanie z nimi stanowi przyjemność. Spróbuj kiedyś, to ci się odechce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, PrawiczekPzn napisał:

A jak przyjaźnie z dziewczynami, lubią Cię, czy trzymają na dystans?????

 

i moim zdaniem, to nie wygląd fizyczny jest tutaj problemem...

Z dziewczynami mam bardzo dobre relacje. Kiedyś bardzo unikałam ludzi, bałam się ich, ale od kilku lat buduję nowe znajomości. Myślę, że mnie lubią.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, NieprzejrzeniePrzejrzysty napisał:

Ja tu widzę dwa możliwe problemy:

1. Faceci boją się do ciebie zagadać, bo jesteś atrakcyjna.

2. Próbowałaś kiedyś dama zainicjować kontakt? Może po prostu jesteś mało ktontaktowa, nie rozmawiasz z nikim - w związku z tym też do ciebie nie piszą.

 

Jakoś do innych lasek na instagramie wypisuja, wiec sie nie boją atrakcyjnych, no przynajmniej w necie są może odwazniejsi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Malutka92 napisał:

Jakoś do innych lasek na instagramie wypisuja, wiec sie nie boją atrakcyjnych, no przynajmniej w necie są może odwazniejsi...

W necie każdy jest odważniejszy.

A na Instagramie, dlaczego nie zagadują? Może po prostu...nie chcą. Chociaż sam nie wiem dlaczego - z opisu wynika iż jest atrakcyjną dziewczyną, myślałem że na takim portalu będzie miała wielu adoratorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×