Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
NES.

Spalić, wyrzeźbić, upiększyć i zdrowieć. Pandemia czasem, by zrobić się na najlepszą wersją siebie.

Polecane posty

Kilogramy to dopiero początek. Mam ich za dużo o 40, a może nawet o 47. 

Jedni boją się pandemii inni ją ignorują, ale jest jeden fakt. Osoby otyłe przechodzą ciężej każde dodatkowe, nadprogramowe schorzenie. Ich pierwszym i głównym problemem jest oczywiście otyłość i już ona sama stanowi poważną chorobę dla całego organizmu. 

Poza kilogramami każdy na tym forum ma jeszcze inne problemy. A to skórka pomarańczowa, a to nieleczony ząb, a to jakiś zabieg upiększający, który jest od dawna odkładany, bo nie ma czasu, ochoty.

Zamknięci w domach przez kolejne fale  po prostu zarastamy. Zdalna praca tylko pogłębia styl pidżamowy. 

Kilogramy to góra nie do ruszenia?  Nie. Kilogramy to przedgórze. Może czas zmienić podejście, wybrać inną trasę, schudnąć bardziej "przy okazji" ogólnego rozruchu.

Czas wyzdrowieć z tego wszystkiego. Czeka wiosna, lato, jesień i zima. Za rok możesz być inną osobą. Może będzie dalej pandemia, ale ty będziesz za rok  szczuplejsza, silniejsza, zwinniejsza,  piękniejsza i po prostu zdrowsza. Z takiego założenia wychodzę zakładając ten wątek dla siebie i dla ciebie. Spójrz w lustro. Nie tylko na kilogramy. Spójrz, czy to jesteś ty w swojej najlepszej formie?  Niech to będzie temat nie tylko o tym co dziś jadłyśmy. 😉

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krem z kolagenem i elastyna ostatnio kupiłam i czekam aż twarz stanie się idealna jak pupa niemowlęcia : ) 

Żartuje, ale krem całkiem spoko.

Nad mięśniami kręgosłupa muszę popracować to na 100% : )

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka! Pełna zgoda, też uważam, że czas powoli zacząć znów o siebie dbać… pandemia i izolacja zrobiły jednak swoje. Przybrałam kilka kilogramów i generalnie wyglądam dokładnie tak jak opisujesz – piżamowo 🙂! Od jakiegoś czasu zaczęłam ćwiczyć, zdrowo się odżywiać, a nawet skorzystałam z zabiegów medycyny estetycznej! Pozwoliłam sobie na skorzystanie z botoksu , bo strasznie mnie zaczęły przygnębiać bruzdy na czole, który zaczęły się u mnie pojawiać… I wiecie co? Nie żałuję 🙂! Dzięki temu czuję, że zaczęłam odżywać. Jestem umówiona na kolejny zabieg w SCM estetic, bo to właśnie z ich usług korzystam. Już nie mogę się doczekać 🙂!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×