Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gruuubasniestety

Jak się odchudzać ???

Polecane posty

Jak się odchudzać jak mam 13 lat 162 wysokości i 114 kg wagi ??? Niech ktoś napisze jakieś rady jak się odchudzać 

 

z góry dziękuję za rady

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam 23 lata i około 190cm wzrostu. Wagi natomiast nie wiem ile mam, ale trochę za dużo, sądząc po moim brzuchu. Też chciałbym schudnąć, ale nie mam pomysłu jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2021 o 19:39, Różniczka napisał:

Miało być: to wystarczy żeby  być szczupłym...

Schudnąć?  To dość proste: jeść mniej a ruszać się więcej.  Reszta to szczegóły.

Różniczka: jest dość dziwaczna dieta, o której gdzieś czytałem i wyszło że stosuję ją czasami nieświadomie.  Jesz co chcesz, ile chcesz, ale okienko do jedzenia to 8 godzin dziennie, przez pozostałe 16 nie jesz nic.  Czyli późne śniadanie i wczesna kolacja.  I tyle.

Ja generalnie jem co lubię i kiedy chcę, nie używam siłowni, basenów, joggingu, tabletek i czegokolwiek dietetycznego czy odchudzającego.  Ale lubię iść na spacer na 5-10 km, czy na rower, do sklepu po piwo pieszo, a nie samochodem, itd. itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Różniczka napisał:

każdy żyje jak mu sie tylko podoba

100% zgody, ale może cenna rada komuś pomoże żyć dłużej w stanie, który mu się podoba.  Otyły nastolatek jest tylko pośmiewiskiem dla koleżanek i kolegów, ale za 20-30-40 lat będzie miał poważne problemy zdrowotne.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×