Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Połamany

Drogie Panie pomóżcie zrozumieć.

Polecane posty

Przed chwilą, robięjaklubię napisał:

Wiesz jeśli Cię krępują te pytania to nie odpowiadaj. Dla mnie rozmowa na ten temat nie jest problemem. Jeśli będziesz czuł się lepiej i masz ochotę porozmawiać to możesz napisać na prv.

Spoko nie mam z tym problemu, jeśli wskaże faktu w jakim jestem, to nic się nie dowiem, jest ok.

8 minut temu, robięjaklubię napisał:

A jak z seksem było? Może tu też jest coś na rzeczy.

Słabo, rzadko się kochaliśmy, lecz mimo faktu nigdy nie zostawiałem jej nie zaspokojonej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, robięjaklubię napisał:

Próbowałeś z nią o tym rozmawiać?

Nie raz nie dwa, zawsze było, ja już taka jestem, później że ona potrzebuje bym nastrajał ją cały dzień, trudno pracując od 4 rano do 17,pozniej dzieci, non stop słyszałem, ja nie mam jak ty że mam potrzebę codziennie. No i potrzeby były raz na tydzień. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, robięjaklubię napisał:

Czy wiesz jaki ona seks lubi? Czy nie mówiła Ci nigdy, że wolałaby żebyś był bardziej dominujący? Błądzimy po omacku bo nie wiele wiemy, czasem szczegóły wiele mówią.

Czego ona ci zarzucała najbardziej?

Tak wiem, wiesz teraz ciężko sobie wszystko przypomnieć, zarzucała mi że mam swoje potrzeby

4 minuty temu, robięjaklubię napisał:

Czy wiesz jaki ona seks lubi? Czy nie mówiła Ci nigdy, że wolałaby żebyś był bardziej dominujący? Błądzimy po omacku bo nie wiele wiemy, czasem szczegóły wiele mówią.

Czego ona ci zarzucała najbardziej?

10 minut temu, robięjaklubię napisał:

Wiesz jeśli Cię krępują te pytania to nie odpowiadaj. Dla mnie rozmowa na ten temat nie jest problemem. Jeśli będziesz czuł się lepiej i masz ochotę porozmawiać to możesz napisać na prv.

Spoko nie mam z tym problemu, jeśli wskaże faktu w jakim jestem, to nic się nie dowiem, jest ok.

18 minut temu, robięjaklubię napisał:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zarzucała mi moje potrzeby, a jest Kobieta która targa moimi zmyslami. Zarzucała mi to iż mogę kochać się co noc, i zawsze chciałem by te chwile trwały. 

Edytowano przez Połamany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Użyszkodnik napisał:

Ale na sex masz sile po pracy i mimo zajmowania sie dziecmi? Tylko na bycie dobrym mezem nie?

A czy dobry mąż to nieczłowiek który, dna o rodzine, i dom, to nie człowiek, który kocha swoją Żonę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasem problemy z komunikacją biorą się z ...tak poważnie z nikąd. Nawet jeśli dwie strony chcą to wystarczy zły dobór słów ,jakiś gest itp. Jakimś sposobem można wyeliminować te sytuacje czy zagrożenia np komunikując się np SMS, mesenger itp. Miałem kiepską komunikacje z córką. Wzajemnie się nakręcaliśmy.Zacząłem z nią pisać smsy. Jak oczywiście nie byliśmy razem w domu. I pomogło. Dlaczego nie spróbować .Zacznij stopniowo, najpierw typu miłego dnia itp a stopniowo opisz swoje odczucia. Co masz do stracenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, trochę z własnego doświadczenia, kiedy kobieta zdecydowała się już na ten krok, że wyznała, iż Cię nie kocha, to pozamiatane. Ona się odkochała już dawno temu, a była z Tobą, bo nie miała bodźca lub odwagi by odejść. Teraz już za późno i na naprawę i na ustalenie przyczyny. W którymś momencie po prostu przegapiłeś szansę na zmianę i naprawę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×