Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
hejwiamwszystkich

Problemy ze skórą powiek

Polecane posty

Hej, piszę tu bo już nie wiem co robić. Od lipca mam problemy ze schodzącą, swędzącą i mocno zaczerwienioną skórą powiek. Byłam parę razy u dermatologa, Pani dawała mi różne maści i tabletki na uczulenie, które działały tylko dopóki je stosowałam. Robiłam badania, które miały wykazać czy to przez alergię, ale nic takiego nie wyszło. Był moment, że przez chwilę się to uspokoiło, ale od około tygodnia znowu są spuchnięte, schodzi z nich skóra i są bardzo czerwone... Zmieniłam już wszystkie kosmetyki do mycia twarzy i malowania i dalej nic. Może ktoś z was miał podobnie i wie co to może być? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, KorpoSzynszyla napisał:

A skóra jest taka spękana ? I ma ciemniejszy kolor zanim zejdzie ?

Jest raczej ciągle żywo czerwona, zaogniona, czasem spękana. Schodzi takimi małymi płatkami,potem zostaje czerwona plama i tak w kółko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, 2libed napisał:

jak odstawisz wszystkie kosmetyki na minimum 2 tygodnie i nie ma wydzieliny ropnej to jeszcze zostaje lojotokowe zapalenie skory powiek, brzegów powiek czy jakos tak. to dobre info od lekarza. podstawa to niczym sie nie malowac i nie tylko powiek ale tez paznokci.

 

 

spróbuję, dzięki za odpowiedź 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, hejwiamwszystkich napisał:

Jest raczej ciągle żywo czerwona, zaogniona, czasem spękana. Schodzi takimi małymi płatkami,potem zostaje czerwona plama i tak w kółko. 

Niestety masz alergie na coś (nie wiadomo co). Później przejdzie Ci na ręce. Miałam tak samo. Nic nie pomaga na dłużej , stwierdzonej alergii brak. Po kilku miesiącach samo przechodzi i niestety czasem wraca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja miałam po kremie uczulenie na powiekach strsznie swedziało trwało to bardzo długo około 3 miesiące uwazam ze najlepiej nie dotykac i czekać az przejdzie a to długo przechodzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, KKK napisał:

Niestety masz alergie na coś (nie wiadomo co). Później przejdzie Ci na ręce. Miałam tak samo. Nic nie pomaga na dłużej , stwierdzonej alergii brak. Po kilku miesiącach samo przechodzi i niestety czasem wraca. 

kurcze miałam nawet w listopadzie dziwne swędzące plamy na łokciach i dłoniach. Nie pomyślałam że może to być powiązane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, hejwiamwszystkich napisał:

kurcze miałam nawet w listopadzie dziwne swędzące plamy na łokciach i dłoniach. Nie pomyślałam że może to być powiązane. 

Musisz sama wyczuć, co Ci pomaga. Może to być nawet wazelina, zwykły krem, nawet pomadka ochronna. Mi pomaga masło do ciała z body shop ale ja mam częściej na dloniach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×