Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Mila55

jak sie otworzyc bardziej przy chłopaku ktory mi sie podoba i nie byc tak skrępowanym

Polecane posty

jestem 21 letnia dziewczyna. Od jakiegos czasu spotykam sie z nowo poznanym chlopakiem jest 4 lata starszy odemnie. Mysle ze układa nam sie dobrze póki co nie ma jakis tam wiekszych kłotni czy nieporozumien. Ale jest maly problem. Jestem przy nim bardzo spięta i nie potrafie sie wyluzowac i otworzyc przy nim :(. Czuje tez ze nie mam do niego zaufania mimo tak dlugiej znajomosci. Tak samo jak pomysle ze mialabym cos zjesc z nim razem czy wyjechac autem to mi to przez mysl nie przechodzi i odrazu odmawiam,ponieważ bylabym mega skrepowana.Dziwnie bym sie czula chociaz ja nie wiem dlaczego tak jest poprostu juz mnie to przerasta  nie umiem sie przełamac. Tak samo sobie pomysle jakby chcial np isc do łozka i spedzic noc kiedys to do mnie to jest nie do wyobrazenia (nie chodzi o same zblizenie ale o to ze poprostu ja bym czula to podenerwowanie). Inne osoby na mysl o spedzaniu czasu razem sie ciesza sa cale w skowronkach a ja mam na odwrót. Co moze byc tego przyczyna mimo ze on mnie dobrze traktuje nigdy mnie nie skrzywdzil ani nic. Chyba to ze mna cos nie tak. Da sie to jakos zmienic? Prosze bez hejtu wiem ze to smieszne moze dla Was ale moze byl ktos w podobnej sytuacji? Prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Mila55 napisał:

. Da sie to jakos zmienic?

Z czasem pewnie się oswoisz i przestaniesz krępować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×