Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kokos89

Co myślicie o facecie który ma 38 lat a mieszka z rodzicami?

Polecane posty

z tego co mówił to matka i ojciec za niego gotuja i mu piorą bo on tego nie umie i uwaza ze to ja jestem jeb/nieta bo uważam to za dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, 𝓦𝓸𝓵𝓯 napisał:

ON MA RACJE JESTEŚ JEEBNIĘTA BO TO JEST NORMALNE

Weź wyjdź z tym hejtem i sprawdź czy cie nie ma za drzwiami ok ?

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem kobieta owszem ale potrafię włączyć pralkę i uprać rzeczy swoje i jeszcze innych osób a ten mi zaczął tłumaczyć ze nie bedzie robił prania bo tego nie umie, nie lubi i w domu jest jeden kosz na pranie rodziny i matka albo ojciec robią pranie. Nie będzie wyjmował i prał tylko swoich rzeczy bo nie ma chorych ambicji robić prania sam. Rozumie ktoś taka logikę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja różnych facetów znałam co mieszkali sami albo wynajmowali z kolegami to kazdy umiał sobie majtki uprac, ugotować, posprzątać i jeszcze pracował. Każdy chlop co mieszka z mama czeka aż ktoś go oporzadzi? Moze nie pracuje bo pewnosci nie ma, zawsze mówi że jakas swoją pracę ma do zrobienia. Moze go jeszcze rodzice utrzymują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, kokos89 napisał:

z tego co mówił to matka i ojciec za niego gotuja i mu piorą bo on tego nie umie i uwaza ze to ja jestem jeb/nieta bo uważam to za dziwne

Jeśli rodzice wszystko za niego robią, to jest to trochę chore.

Jeszcze zrozumiałabym pewne sytuacje. Nie każdy musi się z kimś wiązać, to wtedy jednak mieszkając z rodzicami można zaoszczędzić 🤷🏻‍♀️ albo jeśli rodzice są schorowani. No ale nie wyobrażam sobie, żeby moja mama prała i sprzątała za mnie, a już tym bardziej żeby mi gotowała. To on powinien rodzicom pomagać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Matka i ojciec piorą rzeczy w domu a matka gotuje. Nie wiem czy on coś robi w tym domu moze sprzata chociaz. Co innego jakby powiedział ze sie tam dzielą obowiązkami a nie ze nie robi bo nie umie i nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 27 lat i u mnie z kolei matka za dużo w domu nie robiła dlatego chociaz jestem samodzielna a jak coś robiła to i tak uważałam ze rece mam to swoje łachy umiem uprac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie by mu rece odpadły jakby nauczył się włączać pralkę i uprac rzeczy całej rodziny. Pewnie dlatego mi to przeszkadza bo moja matka z którą mieszkałam tez była leniwa i wszystko na mnie spychała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×