Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Ewela3460

Co oznacza sen o zmarłej mamie?

Polecane posty

Moja mama zginęła w wypadku 2 lata temu.  Dzisiaj mi się śniło coś dziwnego że wiedziałam że żyje widziałam ją na jakimś filmiku, w śnie wiedziałam że ktoś ją przetrzymuje i nie pozwala sie kontaktowac ani wrocic do domu, próbowałam się z mama skontaktować dzwoniąc ale bez skutku

Nie wiem co o tym myśleć po przebudzeniu czulam smutek,  czy to prawda że mama chciała mi coś przekazać jak tak to co np ? Czy wierzycie w takie coś że zmarłe osoby bliskie chcą coś przekazać we śnie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Ewela3460 napisał:

Moja mama zginęła w wypadku 2 lata temu.  Dzisiaj mi się śniło coś dziwnego że wiedziałam że żyje widziałam ją na jakimś filmiku, w śnie wiedziałam że ktoś ją przetrzymuje i nie pozwala sie kontaktowac ani wrocic do domu, próbowałam się z mama skontaktować dzwoniąc ale bez skutku

Nie wiem co o tym myśleć po przebudzeniu czulam smutek,  czy to prawda że mama chciała mi coś przekazać jak tak to co np ? Czy wierzycie w takie coś że zmarłe osoby bliskie chcą coś przekazać we śnie? 

Ja uwierzyłem niedawno. Mam konto na FB, ale bez żadnych dostępnych danych osobowych, nieaktywne... a dostałem zaproszenie od kolegi który umarł pół roku temu ♣️. Teraz nie wiem czy mam odpisać, czy od razu do niego jechać. 🤔Trzeba mieć aktualny test na covida? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Ewela3460 napisał:

czy to prawda że mama chciała mi coś przekazać jak tak to co np ?

Nie to nie jest prawda. Sny są jedynie odbiciem naszych myśli. Odbiciem w krzywym zwierciadle. Ludzie zmarli nie mogą nic chcieć bo nie istnieją. Chyba nie wierzysz w te bajeczki, które wciskał Ci ksiądz na religii? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Nemetiisto napisał:

Nie to nie jest prawda. Sny są jedynie odbiciem naszych myśli. Odbiciem w krzywym zwierciadle. Ludzie zmarli nie mogą nic chcieć bo nie istnieją. Chyba nie wierzysz w te bajeczki, które wciskał Ci ksiądz na religii? 🤔

Właśnie że może coś być bo po paru dniach od śmierci mojej mamy czułam jej obecność  a gdy moj narzeczony uczył mnie jeździć samochodem to sam się  otworzył i zamkną szyberdach i różne dziwne sytuacje były a po pogrzebie już nic się nie wydarzyło takiego dziwnego więc ze snami może też coś jest

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tęsknota za Twoją mamą i myśli o niej odzwierciedliły się w Twoim śnie. Sytuacje z szyberdachem można logicznie wytłumaczyć, wszystko co automatyczne - lubi nawalać. Sama miałam tak kilka razy. Alee jeśli wierzysz w energię i życie poza śmiercią, zawsze możesz znaleźć medium. Tu już należy podejść na chłodno,  ale znam kilka przykładów, gdzie w ten sposób osoby kontaktowały się ze zmarłymi członkami rodziny. Im to pomogło, wiec jeśli tak, to myśle, że spróbować nie zaszkodzi. Pozdrawiam i przesyłam dużo miłości ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×