Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
uciekajbejbe

Co jest nie tak, że się wszyscy ode mnie odwrócili?

Polecane posty

Ostatnio przechodzę taki okres w życiu, że straciłam dosłownie wszystkie przyjaciółki/koleżanki. Jedna bardzo bliska mi osoba odwróciła się ode mnie ponieważ mam dosyć kontrowersyjne poglądy, chcę być ginekologiem i nie zamierzam własnoręcznie wykonywać ,, zabiegu" terminacji ciąży. Inna przyjaciółka, którą znam prawie pół życia, zakończyła ze mną znajomość że względu na to, że czuje się gorsza (jak określiła problemem jest mój nowy związek oraz mój kierunek studiów, który był jej marzeniem). Inna koleżanka przestała ze mną rozmawiać i mówić mi ,, cześć" na uczelni ponieważ chciałam bronić siebie i wyraziłam swoje zdanie na temat jej ciągłego narzekania, które jest dla mnie toksyczne (powiedziałam jej, że mnie to dołuje, nic bardziej agresywnego). Pytanie do was: o co chodzi tym kobietom???? Straciłam praktycznie wszystkie bliskie młode kobiety w moim życiu w przeciągu miesiąca

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj zmień nastawienie .... Wszyscy mamy jakieś poglądy jedni takie jak ty inni inne jak poczują że nie zwracasz na to uwagi czy one są czy nie same wrócą jak nie problem sam się rozwiąże  Pozdrawiam Pablo

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jestes okej, to z nimi jest cos nie halo. Nie bolej tak nad tymi zerwanymi relacjami - po co Ci znajome, ktore wolalyby, zebys kalkowala ich poglady, byla niespelniona uczuciowo i prezawodowo, dawala sobie wchodzic na glowe? Niech czas zrobi swoje. Moze przemysla swoje zachowanie i wroca skruszone, moze nie. Tak czy owak, dopoki nie pozwalasz innym dowartosciowywac sie Twoim kosztem, postepujesz wlasciwie. Trzymaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×