Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
GrazynaT

Jak prawidłowo dbać o cerę naczynkową?

Polecane posty

Dziewczyny, czy możecie mi napisać jak dbacie o naczynkową cerę? Stosuje kremy, ale przy wahaniach temperatur moja cera na twarzy jest w fatalnym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że właśnie takie skrajne temperatury sprawiają, że na twojej skórze pojawiają się przebarwienia. Dotyczy to również temperatury podczas mycia twarzy, dlatego lepiej myj ją w letniej, a nie gorącej wodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a czy stosujesz kremy przeznaczone do twojego typu cery i czy maja prosty sklad? sporo osob ma problem z prawidlowym dobraniem kosmetykow, a kolejny blad to taki, ze posiadcze cery naczynkowej nie sprawdzaja skladu. powinien on byc prosty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stosuje kosmetyki do mojego typu cery, skład czytam, ale jakoś bardzo krótki to on nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O zabiegach nawet nie myślałam, ale w sumie to nie jest głupi pomysł. Zastanawiam sie, czy coś takiego znajde w swoim mieście. Z tego co widzę, to też polecają infuzję tlenową, korzystałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skadi
Dnia 6.04.2021 o 14:01, GrazynaT napisał:

Dziewczyny, czy możecie mi napisać jak dbacie o naczynkową cerę? Stosuje kremy, ale przy wahaniach temperatur moja cera na twarzy jest w fatalnym stanie.

Kremy najlepsze antyalergiczne I jeszcze dla dzieci. Jakoś specjalnie do naczynkowej nie kupuję. Kiedyś z kasztanem arniką miłorzębem. Dwa razy dziennie krem stosuję. Zawsze do wyjścia lekki fluid na krem. Dodatkowa ochrona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z infuzji tlenowej nie korzystałam, ale słyszałam o niej wiele dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

od kilku lat chodze na infuzje tlenowa i moim zdaniem efekty zabiegowe sa mega! skora normalnie jak nowonarodzona, jedrna, gladziutka i pieknie wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×