Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
xxxala

Pomocy.

Polecane posty

Kiedy po owulacji mogę wykonać test ciążowy lub bete? Współżyłam wcześniej w dzień płodny w zabezpieczeniu założonym przy samym końcu przez partnera i w dzień owulacji na takiej samej zasadzie. Dodam, że według kalendarzyka dziś jest 4 dzień po owulacji. Strasznie ciepło mi w piersi, pieką mnie i pobolewają jajniki, jakby ktoś je ukuł, ból nie jest intensywny i mocny. Jestem 11 dni przed miesiączką, czy to może być ciąża? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Test ciążowy aby był wiarygodny wykonuje się w dniu spodziewanej miesiączki, kiedy ta nie wystąpi. Sam kalendarzyk nie uwzględnia wszystkiego do prawidłowego wyznaczania owulacji, lepiej korzystać z termometru owulacyjnego, ja mam osobiście MySense i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten kalendarzyk to o co się opiera? Tylko o daty krwawień? Jeśli tak, to weź to zmień, bo możliwe, że wprowadza cię w błąd. Taki tester do wyznaczania dni płodnych z badaniem poziomu LH jest niedrogi. Sprawdź w necie Afrodytę tester owulacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.04.2021 o 18:59, xxxala napisał:

Kiedy po owulacji mogę wykonać test ciążowy lub bete? Współżyłam wcześniej w dzień płodny w zabezpieczeniu założonym przy samym końcu przez partnera i w dzień owulacji na takiej samej zasadzie. Dodam, że według kalendarzyka dziś jest 4 dzień po owulacji. Strasznie ciepło mi w piersi, pieką mnie i pobolewają jajniki, jakby ktoś je ukuł, ból nie jest intensywny i mocny. Jestem 11 dni przed miesiączką, czy to może być ciąża? 

podpinam sie pod kolezanke wyzej, najprawdopodobniej kalendarzyk nie jest w 100% zaufany. ja ci moge polecic afrodyte smart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×