Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość Druhu
2 minuty temu, Anastazja 94 napisał:

 Bo tu są ludzie co ją bardzo lubią za charakter . 

Tylko ten charakter można różnie widzieć i oceniać. Nie wiem co masz z tego żeby głaskać jej ptaszka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Anastazja 94 napisał:

Tak jest.  Ale ja Bonie duża sympatią darze. Ile razy Ja czytałam z taką ciekawością .. nie raz myślałam że wspaniały człowiek . Będzie mi Jej brakować.  Dlatego niech ograniczy jak ja.  Wieczór bądź popołudnie jak Jej pozwala.  Niech nie odchodzi.  Bo tu są ludzie co ją bardzo lubią za charakter . 

Też lubię babkę, ale siedzenie tutaj, to jedna z najgorszych rzeczy, jakie można robić w życiu w sumie. Też mi będzie jej brakować, ale życzę jej żeby odeszła raz na zawsze, jeśli już podejmie taką decyzję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Anastazja 94 napisał:

Tak tylko spójrz ile czasu ludzie marnują czasu na Instagramach ,FB 😟 to nie jest dużo gdy np z 3 h / 2 poświęci.  Dla ludzi którzy Ją lubią.  A dla Czasoumilaczy dla id / iotow.  Będę tęskniła. Mam nadzieję że zmieni zdanie . Że zostanie bo ma dla kogo.  Są ludzie co ją uwielbiają w tym ja ja mega lubię.  ,

I tak tu wróci. Każdy wraca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Anastazja 94 napisał:

Tak jest.  Ale ja Bonie duża sympatią darze. Ile razy Ja czytałam z taką ciekawością .. nie raz myślałam że wspaniały człowiek . Będzie mi Jej brakować.  Dlatego niech ograniczy jak ja.  Wieczór bądź popołudnie jak Jej pozwala.  Niech nie odchodzi.  Bo tu są ludzie co ją bardzo lubią za charakter . 

Weź. Nie pisz takich rzeczy. A nihiliści i roczniki 2004 niech idą stąd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, ToBezZnaczenia napisał:

Też lubię babkę, ale siedzenie tutaj, to jedna z najgorszych rzeczy, jakie można robić w życiu w sumie. Też mi będzie jej brakować, ale życzę jej żeby odeszła raz na zawsze, jeśli już podejmie taką decyzję. 

To prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Anastazja 94 napisał:

Tylko ja często co piszesz to miałam za autorytet.  Krotko zwięźle i na temat.  Ty nie wiesz jak człowieczku wspaniały mi czasem pomogłaś. 

🤨👈 już, ok? Bo przeginasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
9 minut temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

A nihiliści 

Możesz mnie cmoknąć na koniec. Pozwalam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
Przed chwilą, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Boże, żałosny do granic nastolatku.

Cmokaj, a nie się ociągasz, truskawkowy czeka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, samiec_mewy_srebrzystej napisał:

Ona nie umiera, ona po prostu odchodzi z Kafe.

Każdemu powinnaś tego życzyć 🙂

Ty też odejdź. I po co wróciłeś? Tak dobrze Ci szło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, samiec_mewy_srebrzystej napisał:

Rozczaruję Cię Bandzior. Poskładam swoje życie do kupy i w tym samym dniu odejdę, tym bardziej że nie będę nawet chciał aby moja nowa kobieta widziała te moje dyskusje w wątkach. Konto zostanie wykorzystane po raz ostatni, w mewa odleci w piiiiizduuuu (niczym albatros ku słońcu). Ja nie należę do tych co płaczliwie odchodzą jednego dnia by następnego wrócić z nowym kontem. Jeśli tu jestem, to znaczy że chwilowo mi się wszystko rozyebauo, a to - w odróżnieniu od co poniektórych - nie jest u mnie stan permanentny.

To wspaniale. Bez ironii. Czyli jesteś trollem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
Przed chwilą, BoniBluBabciaBandzior napisał:

To wspaniale. Bez ironii. Czyli jesteś trollem. 

Zrobisz mi pożegnalnego? Truskawkowego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Druhu napisał:

Zrobisz mi pożegnalnego? Truskawkowego. 

Wzbudzasz litość. Ponownie bez ironii. Nie masz lekcji na weekend? Do matury się poucz, bo głąbem od łopaty zostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
1 minutę temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Wzbudzasz litość. Ponownie bez ironii. Nie masz lekcji na weekend? Do matury się poucz, bo głąbem od łopaty zostaniesz.

Chcę żebyś mnie pożegnała z pasją, z uczuciem,  bez ironii. Umiesz tak? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
Przed chwilą, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Trolle były modne kiedyś. Kto nie miał własnego, ten fujara.

Ja mam Ciebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
Przed chwilą, BoniBluBabciaBandzior napisał:

A ja chcę być bogata i piękna. Umiesz tak zrobić? 

Zależy w co chcesz być bogata. Sama nie umiesz na siebie zarobić, że ciągle ktoś za Ciebie musi? Dzieciaku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, samiec_mewy_srebrzystej napisał:

Podszywy Bandzior, podszywy...

I tak: ja też miałem swoje podszywy

No wiem, że jesteś gwiazdą. Nie błagam tłumów o uwagę. To uzależnienie. Serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Druhu napisał:

Zależy w co chcesz być bogata. Sama nie umiesz na siebie zarobić, że ciągle ktoś za Ciebie musi? Dzieciaku. 

Chyba biedny jesteś, bo nie miałam na myśli bogacenia się na cudzych plecach, a tak się unosisz. Śmieszny jesteś, nie powiem. Ale skończ już ten bajt, bo robisz z siebie pośmiewisko. Myślisz, że będziesz jechał po ludziach, bo psychopatą być jest kul? Komentarz o nosie Anastazji był na maksa słaby. Jak ty, kocie. Masz buzi o smaku bananka w śmietanie 👅👅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
1 minutę temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Chyba biedny jesteś, bo nie miałam na myśli bogacenia się na cudzych plecach, a tak się unosisz. Śmieszny jesteś, nie powiem. Ale skończ już ten bajt, bo robisz z siebie pośmiewisko. Myślisz, że będziesz jechał po ludziach, bo psychopatą być jest kul? Komentarz o nosie Anastazji był na maksa słaby. Jak ty, kocie. Masz buzi o smaku bananka w śmietanie 👅👅

Był tak słaby że drugi dzień się podniecasz. Chciałem ci dać coś dobrego na pożegnanie, to odrzucasz. A jechanie mnie od psychopatów, cóż. To się nazywa projekcja i rzutowanie na kogoś swoich problemów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, samiec_mewy_srebrzystej napisał:

Wiem. I dlatego odchodząc czułem się właśnie jakbym rzucał uzależnienie. Było ZAJEBIŚCIE!

Psychiatra powinien to zbadać. Fenomen sŕajforumów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Druhu napisał:

Był tak słaby że drugi dzień się podniecasz. Chciałem ci dać coś dobrego na pożegnanie, to odrzucasz. A jechanie mnie od psychopatów, cóż. To się nazywa projekcja i rzutowanie na kogoś swoich problemów. 

Serjusli? Aj dont finksou. Jestem taka podniecona achh. Ohhh skacząc w połszpagacie rwę na pipję gacie 🤸‍♀️ że tak pozwolę sobie sparafrazować twoją kraszerkę, za którą wąs ci szaleje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
1 minutę temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Serjusli? Aj dont finksou. Jestem taka podniecona achh. Ohhh skacząc w połszpagacie rwę na pipję gacie 🤸‍♀️ że tak pozwolę sobie sparafrazować twoją kraszerkę, za którą wąs ci szaleje. 

Ani piękna, ani bogata. Bogata nie w to co trzeba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×