Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość Druhu
Przed chwilą, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Ranisz mję swym szorstkim słowem 😪 

Celowo założyłaś ten temat bo jesteś łasa na komplementy. Nie sądziłem że tyle włazidup się znajdzie, żeby jeszcze była zgrabna i zadbana.. i młoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, foscocale napisał:

Jeżeli cię to pocieszy, to zanim zniknął, zgłosiłem twój żałosny wysryw do usunięcia. Zapewne nikt tego nie czytał i to nic osobistego. 😎

Wybaczam ci 🙏 Wiem, że dla ciebie wciśnięcie zgłoś, to jak wciśnięcie guzika atomowego dla Kim Dzong Una, soł łelkam, stopo płaska, jak powierzchnia twojego mózgu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Druhu napisał:

Celowo założyłaś ten temat bo jesteś łasa na komplementy. Nie sądziłem że tyle włazidup się znajdzie, żeby jeszcze była zgrabna i zadbana.. i młoda.

Jestem łasa na twojego sflaczałego kůtasa, skarbie. To ty byłeś powodem założenia tamtego tematu. Nie panuję już nad swoim wielkim podnieceniem 😘 ahhh. Jednak powstrzymam swą chuć, bo starej babie nie wypada młodego ogiera kuć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
Przed chwilą, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Jestem łasa na twojego sflaczałego kůtasa, skarbie. To ty byłeś powodem założenia tamtego tematu. Nie panuję już nad swoim wielkim podnieceniem 😘 ahhh. Jednak powstrzymam swą chuć, bo starej babie nie wypada młodego ogiera kuć. 

Akurat podniecenie to stan zbyt..  powstrzymaj się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Druhu napisał:

Akurat podniecenie to stan zbyt..  powstrzymaj się. 

Nie mogę. Tak mnie jarasz, gdy się starasz, och ukochany 🤗 Chyba chcesz mieć stalkerkę w mojej osobie, młody człowieku 😘 proszę oto kwiatki dla Ciebie, moje słoneczko 💐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
Przed chwilą, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Nie mogę. Tak mnie jarasz, gdy się starasz, och ukochany 🤗 Chyba chcesz mieć stalkerkę w mojej osobie, młody człowieku 😘 proszę oto kwiatki dla Ciebie, moje słoneczko 💐

Dziękuje. Wreszcie mówisz i czerpiesz z tego co na sercu leży, zamiast mielić  starym gorzkim jęzorem. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Druhu napisał:

Dziękuje. Wreszcie mówisz i czerpiesz z tego co na sercu leży, zamiast mielić  starym gorzkim jęzorem. 😄

Projekcja i przeniesienie, skarbie. Zawsze lubiłam czerpać od najlepszych, mistrzu. Bo jak naśladować, to tylko takich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
Przed chwilą, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Projekcja i przeniesienie, skarbie. Zawsze lubiłam czerpać od najlepszych, mistrzu. Bo jak naśladować, to tylko takich 😘

Chciałbym też coś miłego napisać, ale nic mi do głowy nie przychodzi. Nie mam skąd czerpać, nie mam serca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Druhu napisał:

Chciałbym też coś miłego napisać, ale nic mi do głowy nie przychodzi. Nie mam skąd czerpać, nie mam serca. 

Kolejny blaszany drwal? Oł em dżi soł sed tu mi 😪 sprawdź w odbycie, co ukrywasz skrycie w zachwycie. Owsikom mówię stanowcze NIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
Przed chwilą, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Kolejny blaszany drwal? Oł em dżi soł sed tu mi 😪 sprawdź w odbycie, co ukrywasz skrycie w zachwycie. Owsikom mówię stanowcze NIE.

Nie podniecaj się tak. I nie nakręcaj na nic, bo się zderzysz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
Przed chwilą, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Z Tobą? Mrr teraz już nie usnę przez miesiąc 🥰😘😙

Z projekcją swoich podniet. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Druhu napisał:

Z projekcją swoich podniet. 

Długo nad tym myślałeś, mientki siusiaku? No nic, pośmialimy się, a teraz starsza pani musi zniknąć. Ariwederczi roma. Będą wspominać cię z niesmakiem. Rwij panięki i nie bądź miętki. Ahoj i czołem, żołnierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
1 minutę temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Długo nad tym myślałeś, mientki siusiaku? No nic, pośmialimy się, a teraz starsza pani musi zniknąć. Ariwederczi roma. Będą wspominać cię z niesmakiem. Rwij panięki i nie bądź miętki. Ahoj i czołem, żołnierze.

Utraciłem zdolność poznawania każdej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
2 minuty temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

To przykre stracić sens istnienia. Za Ciebie też będę się modlić 🙏

A ty w ogóle miałaś jakiś sens? O to najmniej bym Cię podejrzewał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benniee
13 minut temu, Sheila221 napisał:

Hahaha to zrob jej dobrze i idzcie lulu 😄 Swoja droga to dziwi mnie,jak mozna byc az tak tepym,zeby darzyc sympatia taka toksyczna glupia kreature jaka jest BoniSru 🙂 No ale swoj do swego ciagnie.Wypie/przaj stad stara babo,tylko zrobisz wszystkim przysluge 🙂

No ale jak na osobe,ktora i tak nie ma wlasnego zycia zakladam,ze wytrzyma gora jeden dzien i znowu tu przylezie i bedzie nas zaszczycac swoimi wysry/wami 😄

Z babką kochamy się platonicznie, jesteśmy tłin flejm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu

BoniBluBabciaBandzior masz go 🍡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×