Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
ewe17lina

były facet

Polecane posty

nie moge zapomnieć o byłym facecie spotykaliśmy sie pół roku. ja nie chciałam żeby ta znajomość dążyła do seksu. nie uprawiałam z nim seksu ale były inne rzeczy. ja byłam zaślepiona i naiwna. dzisiaj mija ponad rok odkąd nie mam z nim kontaktu ale jakieś 3/4 msc temu miałam z nim mały kontakt przez sms. nie miałam go już w głowie itd. miesiac temu on napisał (pewnie po to by furtka była otwarta) i ja nie moge o nim przestać myśleć. nie moge tej byłej relacji nazwać miłością bo miłość to nie była. nie wiem może to zakochanie/ zauroczenie to była pierwsza osoba o której nie moge przestać myśleć ale to mi nie chce przejść i ciągle wspominam. macie jakieś rady? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
1 minutę temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Zajmij czymś głowę. Przejdzie.

Gdzie miałaś być? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, ewe17lina napisał:

nie moge zapomnieć o byłym facecie spotykaliśmy sie pół roku. ja nie chciałam żeby ta znajomość dążyła do seksu. nie uprawiałam z nim seksu ale były inne rzeczy. ja byłam zaślepiona i naiwna. dzisiaj mija ponad rok odkąd nie mam z nim kontaktu ale jakieś 3/4 msc temu miałam z nim mały kontakt przez sms. nie miałam go już w głowie itd. miesiac temu on napisał (pewnie po to by furtka była otwarta) i ja nie moge o nim przestać myśleć. nie moge tej byłej relacji nazwać miłością bo miłość to nie była. nie wiem może to zakochanie/ zauroczenie to była pierwsza osoba o której nie moge przestać myśleć ale to mi nie chce przejść i ciągle wspominam. macie jakieś rady? 

sądze że nigdy nie obdarze nikogo prawdziwą miłością właśnie przez ta osobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pół roku bez seksu ,to tylko facet. Nie chciałaś być z Nim bliżej więc pewnie był jakiś powód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×