Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
nikolina

Ciąża czy nie?

Polecane posty

Cześć. Od kilku dni spóźnia mi się miesiączka, ale nie mam żadnych innych objawów związanych z ciążą. Bolą piersi tylko jak zwykle przed @. Trochę się stresuję, bo to by była już 3 dzidzia a nie planowaliśmy tego. Prawdopodobieństwo znikome ale stres jest. Czy to możliwe że brak miesiączki jest jedynym zwiastunem? Któraś z was tak miała? W poprzednich ciążach miałam objawy dość nasilone, tak że wiedziałam zanim jeszcze przyszedł termin @ że jestem w ciąży. Jutro zamierzam zrobić test no i do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie pierwszym objawem ciąży był właśnie brak miesiączki. Następne objawy takie jak senność mdlosci itp pojawiły się dużo później po wykonaniu testu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrób jutro test, a do lekarza nie masz po co na razie iść (chyba, że przyjmujesz na stałe leki i trzeba je zmienić, bo szkodzą w ciąży). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moimi pierwszymi i jedynymi objawami ciąży był brak miesiączki i ból piersi jak na okres, który się nie pojawiał, a ból nie mijał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamykam temat, 1 kreska na teście... A już nawet zaczęliśmy się cieszyć że może będzie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×