Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
GreyDay86

42 Dc okresu brak test neg samopoczucie straszne

Polecane posty

Witam. Próbowałam przekopać się przez podobne tematy jednak nie dały mi odpowiedzi na nurtujące pytania. Może tu odezwie się kobieta która miała podobna sytuacje. Cykle zawsze w miare regularne 27-29 dni. Krwawienie ok 4dni. Kilka lat brałam pigułki. Ponad pół roku temu rzuciłam 

wczoraj rano zeobilam test płytkowy i negatyw. A czuje się wyjątkowo zle. Napuchnięte całe podbrzusze, ciągniecie jajników bóle tam, taki tępy ból naprzemiennie z kluciem z obu stron. Piersi lekko powiększone niezbyt bolesne. W krzyżu tez trochę łupie. Ogólne rozbicie rozdrażnienie brak energii. Wiem ze czeka mnie lekarz ale może któraś coś doradzi? Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz mieć infekcję np. zapalenie przydatków. Trzeba iść do lekarza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko czemu tak okropnie się czuje. Już ponad tydzień podbrzusze dokucza a wczoraj było najgorzej. Teraz tez leze i czuje, ze coś się tam dzieje, ciagnie. Test raczej pokazałby ciaze 10 dni po spodziewanej miesiączce? Nie ma tu szans na pomyłkę? 
( licze na to bo mam dwójkę i starcza w zupełności 😉 ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, GreyDay86 napisał:

Tylko czemu tak okropnie się czuje. Już ponad tydzień podbrzusze dokucza a wczoraj było najgorzej. Teraz tez leze i czuje, ze coś się tam dzieje, ciagnie. Test raczej pokazałby ciaze 10 dni po spodziewanej miesiączce? Nie ma tu szans na pomyłkę? 
( licze na to bo mam dwójkę i starcza w zupełności 😉 ) 

Jeśli chcesz w pełni wykluczyć ciążę to zrób betę hcg z krwi. Wtedy będziesz miała pewność. Jeśli to nie ciąża to jakaś infekcja? Zapalenie dróg moczowych? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, GreyDay86 napisał:

Dzięki za odp. Przy takim zapaleniu ustaje okres? 

Infekcje mogą opóźniać wystąpienie krwawienia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×