Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
_brunetka_

Antykoncepcja, a ciąża?

Polecane posty

Cześć! Wiele czytałam na ten temat, koleżanka, znajoma zaszły w ciążę pomimo REGULARNEGO przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych. Chciałabym jakieś nowe informacje na ten temat, jak dziewczyny znacie taką sytuację? 

Ja zaczęłam brać pierwsze opakowanie tabletek Belara, czy ktoś je bierze? Jakie macie opinie o nich? 

Pozdrawiam 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uprawiając seks zawsze jest prawdopodobieństwo ciąży, w niektórych przypadkach znikome, ja używam komputer cyklu cyclotest myWay antykoncepcja bez hormonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znam takiego przypadku, ale przezorny zawsze ubezpieczony. Mimo brania pigułek, dobrze jest też zabezpieczać się mechanicznie, więc diafragma Caya nie zaszkodzi, a pamiętajmy, że poza zabezpieczeniem przed niechciana ciążą, chroni przed chorobami przenoszonymi drogą płciową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy niepewności co do ochrony tabletek, najlepiej korzystać z metod niehormonalnych. Polecam mini mikroskop do sprawdzania poziomu lh afrodyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2021 o 10:33, _brunetka_ napisał:

Cześć! Wiele czytałam na ten temat, koleżanka, znajoma zaszły w ciążę pomimo REGULARNEGO przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych. Chciałabym jakieś nowe informacje na ten temat, jak dziewczyny znacie taką sytuację? 

Ja zaczęłam brać pierwsze opakowanie tabletek Belara, czy ktoś je bierze? Jakie macie opinie o nich? 

Pozdrawiam 😁

hmmm wiesz co zalezy tez ile brala i czy brala je rzeczywiscie w punkt o tej godzinie. ja na poczatku brania uzywalam jeszcze diafragma caya dla swietego spokoju. albo po prostu byla tym 0,01%...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×