Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam jestem nowy jestem w związku rok na początku było wszystko dobrze poznawaliśmy sie itp. Dostałam od nie 4 kosze i nadal się starałem az Wyszło. Jakoś w wakacje już mieliśmy siebie za dużo kłótnie o nic różne zakazy np: zero kolegów i imprez. Ja też nie jestem święty bo nie  powiem moja dziewczyna ma 17. Bedąc z nią w związku nie powiem oglądałem filmiki erotyczne bo powiedziałem sobie że nie chcę z nią uprawiać sexu bo jest jeszcze za młodai od tego się zaczęło.

Później było coraz ciężej nawet nie mogłem pisać z koleżanką z którą znałem się od dzieciństwa bo robiła mega spiny, nawet jak byliśmy gdzieś w sklepie to pod nosem wysmiewała się z innych dziewczyn a gdy ja się spojrzałam na jakąś albo jak była jakaś znajoma to w domu robiła mi dramy typu:,,mogleś ją jeszcze przeruchać w tym sklepie'' itd. 

Okłamałem ją tylko 4 razy bo nie miałem wyjścia  prostu musiałem to zrobić źle mi stym. Obiecałem że się zmienie tylko daj mi czas i od tamtej pory ani razu nie okłamałem jej.

A w wakacje doszło do masakry leżeliśmy razem pod kołdrom i gadaliśmy razem o naszej przyszłości i miało dość do sexu ale powiedziałem jej że nie chcem itd ona powiedziała że jestem ... i tyle przemilczałem to. Późną nocą usiadłem na jej nogach i zawisłem nad nią a ona do mnie z teksem:,, udzerz mnie ", ja powiedziałem że  nie i koniec  a ona do mnie: że ona tak lubi,, mówię no dobra i popełniłem największy błąd w życiu zrobiłem to i po tym zaczęło się piekło.

Niby sobie wybaczyliśmy tą sytuacje itd. Ale ja tak nie mogłem , później było tylko gorzej zaczęły sie kłótnie o byle co czyli np o palenie że za dużo pale albo o to że ja mam rację a ona mi wmawiałą że nie i wyzywała mnie od najgorszych.

Teraz jest jeszcze gorzej bo mieszkała u mnie prawie 6 miesięcy i nawet nie prosiłem jej o to rzeby mi w pokoju sprzątała dziękowałem jej za to ale później zaczęła być leniwa nie chciało się jej a gdy zwróciłem jej uwagę to zaczęła na mnie wrzeszczeć.

Nawet zaczęła mnie szantażować że jak z nią zerwe jak będę u niej na weekend to wszystko powie rodzicom swoim jak i moim i będę  miał przegrane do końca życia. Próbowałem z nią pogadać na spokojnie ale się nie dało bo zaraz kłótniez tego robiła kilka razy dostałem od niej z liścia i pięści. Teraz jestem u niej bo odseparowała mnie od rodziny i braci.

Co mam zrobić pomóżcie prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Anonimunkown napisał:

Co mam zrobić pomóżcie prosze.

Dorosnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×